İnce Saçlar için Akıllara durgunluk veren 100 Kısa Saç Modelleri

featured

İnce saç kötü değildir. Bu tip saçlar uygun şekilde kullanıldığında çok çekicidir. Bu makaleyi okuduktan sonra, ince bukleler ile ne kadar sevimli saç modeli yapabileceğinizi göreceksiniz. İnce telli saçlar için gerçekten çok güzel kısa saç modelleri ve saç kesimleri var. İnce saçlarla kolayca feminen, abartılı, şık ve oyuncu olabilirsiniz… evet, nasıl isterseniz!

Kısa saç modellerinin makalesine ulaşmak icin bu makaleye göz atın.

İnce Saça Hangi Saç Modelleri Yakışır?

İnce saç kesimi, saç yoğunluğunu korumak için uçlar inceltilmeden düz kesimlerle yapılmalıdır. Çok katmanlı, yapılandırılmış saç kesimleri mükemmeldir. Hacme ek olarak, saçınızı canlı ve kolay yönetilebilir hale getirirler. Kısa uzunlukta iyi bir saç kesimi bob, peri veya erkek çocuk kesimidir- yuvarlak silüetleri ince saçlar için idealdir. Herhangi biri bu kesintilerle çalışır.

Kısa İnce Saçlara Nasıl Şekil Verilir?

Şekillendirme, saç köklerinin fön makinesi kullanılarak kurutulmasıyla başlamalıdır. Kural olarak, oraya üflediğimizde yalan söyler. Hava akışının yönünü belirleyin, saçınızı kurutun ve uçları bir fırça, saç maşası veya düzleştirici ile tamamlayın.

İnce saçlar için çeşitli şekillendirme ürünleri mevcuttur. Çoğu hafif tutuşludur. Yüksek derecede sabitleme sağlayan şekillendirici ürünler ince tüyleri ağırlaştırır.

İnce Saçların Bakımı

İnce saçlar için uygun bakım, özel bir şampuan, saç kremi ve maske gerektirir. Bugün birçok marka “saç hacmi için” bir dizi ürün piyasaya sürüyor. Bu ürünler, ince saçları daha kalın ve daha elastik hale getirerek daha hacimli ve kalın görünmesini sağlar.

Tamam, şimdi ince saçlarla ne kadar farklı ve benzersiz olabileceğinizi görelim!

1. Kök Solmuş Uzun Sarışın Peri

İnce Saçlar İçin Katmanlı Peri Bob

Instagram / @hair_with_mel

İnce, ince saçlarınızı sevimli bir peri şeklinde kesin ve yüzey katmanlarını vurgulayarak tercih ettiğiniz sarı tonuyla boyut ekleyin. Derinlik ve görsel kalınlık yaratarak doğal renginizin daha fazla görünmesini sağlamak için vurguları kalın ve dalgalı yapın.

2. Açılı Katmanlarla Kısa Parçay Kesim

Üçgen favoriler ve uzun, yandan kıvrık kaküller, karakter ve bireysellik kattıkları için ince saçlar için kısa saç modellerinde popüler seçeneklerdir. Arkadaki bağlantısız katmanlar ekstra hacim oluşturur ve dalgalı parçalar ense çevresinde nazikçe kıvrılarak zarif boynunuzun mükemmel bir görünümünü sunar.

Değişen Katmanlı Kısa Saç Modeli

Instagram / @rodrigocintra

3. İki Tonlu Yığılmış Pixie Bob

Kısa, ince saçlı kadınların, öncelikle doğru saç kesimi ile sağlanması gereken bir hacim artışına ihtiyacı vardır. Yığılmış bir peri, başınızın arkasında size mükemmel miktarda kaldırma sağlayan harika bir düşük bakım stilidir. Bazı uzun yan patlamalar ve ince vurgularla kesimi daha da ilginç hale getirin.

Uzun Patlamalarla Katmanlı Konik Peri

Instagram / @thecolorfixer

4. Swoopy Katmanlı Gümüş Balayaj Bob

İnce saçlı kadınlar için saç kesimleri, dokuyu geliştirmek için katmanlı olduklarında en iyi sonucu verir. Ters çevrilmiş bir bob ile uzun, baskın katmanları kolayca deneyebilirsiniz. Kesim hoş bir yuvarlak şekil oluşturur ve daha kalın bukleler görünümü verir.

Tousled Ters Bob

Instagram / @rochellegoldenhairstylist

5. Sevimli İki Tonlu Undercut

Yönetmesi kolay bir peri kesimi arıyorsanız, uzun tüylü katmanlar ve kaküllerle yandan bölünmüş stili seveceksiniz. Alt kesim, pürüzsüz ve şık bir siluet oluşturur. Üst kısmın kremsi bal sarısı rengi, koyu kahverengi alt kesimiyle mükemmel bir tezat oluşturuyor.

Yönetmesi Kolay Undercut Pixie

Instagram / @rockedbyrikki

6. İnce Saçlar İçin Kısa Kesim

İnce saçlı kadınlar için kısa saç kesimleri, düz ve donuk görünüm sorununu çözmelidir. Bir yan kısım ve birleşik başlık, üstte ve arkada çok fazla hacim ekler. Çikolata kahvesi tabanın üzerindeki çizgili sarışın vurgular, zenginlik ve 3D doku sağlar. Birkaç teli bir kulağın arkasına sıkıştırın ve diğerlerini elmacık kemiklerinize yaslanacak şekilde bırakın.

İnce Saçlı Kadınlar İçin Pixie Bob

Instagram / @melissafirthhairand Makeup

7. Hassas Konik Tüylü Mahsul

İnce saçlar için yapılan peri kesimleri, açık teninizi ön plana çıkaran canlı gri-lavanta tonunda giydiğinizde ekstra canlılık ve canlılığa sahiptir. Muhteşem renk paleti, genç periye kesinlikle kadınsı bir görünüm kazandırıyor. Bebek kakülleri, kıvrımlı taç katmanları ve yakından kısaltılmış yanlar/ense, stilin zarif ve düzenli görünmesini sağlar.

İnce Saçlar İçin Düzgün Kısa Peri Kesimi

Instagram / @hairbylarissaott

8. Katmanlı Balayaj Bob

Bu tatlı, katmanlı saç kesiminin en iyi yanı, çok mevsimlik yetenekleridir- yıl boyunca sallayabilirsiniz. Stilistinizden iyi harmanlanmış bir kahverengi sarı renk isteyin ve muhteşem yuvarlak bob görünümü için onu mükemmele üfleyin.

Kahverengi Sarışın Balayage Bob

Instagram / @rachelringwood

9. İnce Katmanlı Kısa Kırmızı Kesim

Hassas, incecik katmanları belirgin şekilde ince bir dokuya sahip saça ekleyerek, otomatik olarak yığınlar halinde kalınlık eklersiniz. @hair.by.morah’ın bu stili burada bu yaklaşımı kullanır ve ayrıca ekstra boyut için temel renkle uygun şekilde harmanlanmış yumuşak karamel vurguları ekler.

Çikolata ve Karamel Katmanlı Bob

Instagram / @hair.by.moriah

10. Yığılmış Dalgalı Sarışın Bob

İnce saçlar için en iyi saç stillerinden birinin klasik kısa saç kesimi olduğu inkar edilemez. Arkada yığılmış katmanlarla kilitlerinizi çene uzunluğunda tutun. Düzgün bir şekle ve pürüzlü bir dokuya sahip bir kesim, yuvarlak yüzlü herkes için harikadır.

Katmanlı Bronde Balayage Bob

Instagram / @cosmo_camee

11. Kısa Düz Bob Saç Modeli

Saç kesiminizin şekli, katmanlarınız ve renk, ince saçlara kalınlık yanılsaması eklemek için birlikte çalışan şeylerdir. Bu kısa bob, hacmi artırmak için parça parça katmanlara sahipken, koyu renkli zemindeki sarışın vurgular daha fazla derinlik katıyor.

Sarışın Çene Uzunluğunda Bob

Instagram / @krissafowles

12. İnce Saçlar İçin Tousled Dalgalı Bob

Bir kulağın arkasına sıkıştırılmış birkaç buklesi olan dalgalı boblar, sportif ve rahat bir görünüm getiriyor. Merkez dışı kısım, koyu renkli köklerin bronz balayaja girmesine izin vererek derinlik hissi yaratır ve kıvrımlı arka kısım daha hacimli bir şekil oluşturur. Beyazlatılmış uçlar çene çizgisini okşar ve sevimli çeneye dikkat çeker.

İnce Saçlar İçin Dalgalı Bronde Bob

Instagram / @styled_by_carolynn

13. Kaküllü Dokulu Bob

İnce saçlarınız varsa, yelenizi daha kalın göstermek için kaküllerin ve katmanların iki önemli şey olduğunu unutmayın. Bu ‘her ikisini de birleştirir. Bu tüylü saç modelinin ince katmanları, özellikle yüzünün etrafındaki hacmi artırır.

Kısa Tüylü Sarı Saç Modeli

Kaynak

14. Dalgalı Yuvarlak Küllü Sarışın Bob

İnce saçlar için en iyi kısa saç modelleri, yönetimi kolay olan ve daha dolgun, daha kalın bukleler görünümü elde etmeye yardımcı olanlardır. Kısa bir bob, doğru bir şekilde kesildiğinde ve bazı bonus dokularla şekillendirildiğinde mükemmel bir çözüm olabilir. Stilistinizden dalgalı katmanlar ve yuvarlak bir kesim isteyin ve kolay, doğal bir vücut oluşturmak için deniz tuzu spreyi kullanın.

Choppy Rounded Ash Blonde Bob

Instagram / @headrushdesigns

15. Kısa Tüylü Bob

İnce saçların nasıl giyileceğini düşünürken, kadınlar genellikle uzadıkça iyi görünecek, yönetimi kolay bir kesim seçerler. Tüylü çene uzunluğundaki bob, tepenin etrafında dolaşan gevrek katmanları sayesinde çok fazla dolgunluğa ve hacme sahiptir. Kör uçlar, daha kalın bir alt görünümü verir.

İnce Saçlar İçin Tüylü Çene Uzunluğunda Bob

Instagram / @üçüncü nesilhairstylist

16. Kısa Dalgalı Peri

Saçınız inceyse, kırpmayı denemekten korkmayın. Sadece onun havalı kesimine bir bak. Çok fazla saçı kalmamış olabilir, ancak stilistinin saçı yandan süpürülmüş tüylü katmanlar halinde şekillendirme şekli sayesinde, oradakiler dolgun ve lüks görünüyor.

İnce Saçlar İçin Katmanlı Peri

Kaynak

17. Dalgalı Bronde Bob Saç

Süper kısa saçlarda dalgalar oluştururken, her şey doğru araçları kullanmakla ilgilidir, böylece bukleyi aşırıya kaçmazsınız. Bir inçlik bir saç maşası kullanın ve saçın büyük kısımlarını alt inç dışarıda bırakırken etrafına sarın. Dalgalar sertleştikten sonra, kumlu, tüylü bir his için parmaklarınızı birbirinden ayırın.

Wavy Bronde Bob Shag

Instagram / @domdomhair

18. İnce Saçlar İçin Beyaz Sarışın Bob

Bu, ince saçlar için en şık kısa boblardan biridir. Katmanlı stil, yuvarlak şekil, patlama ve parça-y katmanları sayesinde gurur verici görünüyor. Beyaz sarı renk moderndir ve saç tellerinin gerçekte olduğundan çok daha kalın görünmesini sağlar.

Uzun Küllü Sarışın Peri

Kaynak

19. Parlak Balayajlı Uzun Tüylü Peri

Uzun periler, biraz daha dolgunluğa ihtiyaç duyan ince saçlar için popüler kısa saç kesimleridir. Karışık parça-y katmanları, doku ve zahmetsiz titreşimler ekler. Çarpıcı, birleşik kaküller tepe kısmına ekstra yükseklik katar ve sivrilen arka kısım kesimi dengeler.

İnce Saç Kısa Tüylü Saç Kesimi

Instagram / @chekatilda

20. Katmanlı Künt Bob

Saçlarına ince diyebilir miydiniz? Muhtemelen değil. Hepsi kumsal sarısı vurguların ve uzun dokulu katmanların karışımı sayesinde. Saçınız daha düzse, saç stilistinizden tüylü uçlar oluşturmak için bir usturayla kesmesini isteyin.

Shaggy Blonde Balayage Bob

Kaynak

21. Tüylü Katmanlara Sahip Konik Peri

İnce saçlar için kısa saç kesimi arıyorsanız, yüzünüzün en iyi özelliklerini ortaya çıkaran ve hoş bir saç dokusu oluşturan bir stil seçtiğinizden emin olun. Bu genellikle, dikkati son derece ince, düz saçlardan uzaklaştıracak uzun ön kaküllü ve üstte tüylü katmanlara sahip kesimlere odaklanmak isteyeceğiniz anlamına gelir.

İnce Saçlar İçin Kısa Tüylü Peri

Instagram / @mademoiselle_pixie

22. Gevrek Küçük Bob

Kulaklarının arkasına sıkışmış çok sayıda ince tüylü sevimli, incecik bob, özellikle şık beyaz-sarı saç renginde yapıldığında genç ve sinirli bir görünüme sahip olabilir. Belirsiz bir yan kısım verin, böylece tüylü kaküller ve yan parçalar yüzü çerçeveleyebilir ve tüm görünümünüzü yumuşatabilir.

İnce Saçlar İçin Sevimli İncecik Bob

Instagram / @rachelwstylist

23. İnce Saçlar İçin Tüylü Katmanlar

Bu parçalı görünümü kopyalamak için nemli saça biraz tekstüre sprey uygulayın ve fön çekerken buklelerinizi ovalayın. Daha fazla tanım için bir saç maşasının etrafında birkaç bukle döndürün.

Sarışın Balayajlı Tüylü Kahverengi Bob

Kaynak

24. Kısa Kıvırcık Katmanlı Saç Modeli

Doğal olarak düz ince saçlara sahipseniz, narin buklelerinizin hacmini ve dokusunu artırmak için ince saçlar için kısa-orta katmanlı saç stillerini tercih etmelisiniz. Kadınsı kase şekli ve jiletli uçlar, stile rüzgarla savrulan, rock yıldızı bir görünüm kazandırıyor. İnce kaküller gözün sadece bir kısmını kaplar ve yüzü bunaltmadan çerçevelemek için yeterince uzun süre uzanır.

Düz Saçlar İçin Kısa Katmanlı Saç Modelleri

Instagram / @huehairlounge

25. Çene Uzunluğunda Dalgalı Sarışın Bob

İnce saçlar için saç modellerinde doku oluşturmak en kolay şekilde dalgalarla sağlanır. Bir uzunluktaki bir bobun çok sert görünmesini önlemek için en iyi yaklaşım, başın her yerine birkaç dağınık bukle yapmaktır. Devam ederken, her bir saç parçasını bir önceki tutamın tersi yönünde sarın, böylece her bir bukle ayrı kalsın.

Çene Boyu Dalgalı Sarışın Bob

Instagram / @marci_and_the_mane

26. İnce Katmanlı Hacimli Peri

Bir tutam düz telli kadınlar, ince saçlar için bu katmanlı peri kesimini kolayca çıkarır. Üst kısımdaki uzun katmanlar ve yandan süpürülmüş peek-a-boo kakülleri gerekli hacmi oluşturur ve kremsi kül sarısı saç rengi çoğu açık ten rengine çok yakışır. Kısa yan kısımlar küpelerinizi sergilemek için mükemmeldir.

İnce Saçlar İçin Uzun Katmanlı Peri KesimiInstagram / @_zarinamiftakhova_

27. Shaggy Beyaz Sarışın Bob

Kar beyazı sarı saç, kabarık bir bob sallamak için harika bir yoldur. Daha hacimli bir görünüm elde etmek için katmanları dilimleyin. Çok sayıda katman, hacimsiz ince saç sorununun gizlenmesine de yardımcı olacaktır.

İnce Saçlar İçin Tüylü Sarışın Bob

Instagram / @chrisjones_hair

28. Dinamik Kısa Sinirli Saç

Tüylü parçalanmış bob, ince saçlar için zahmetsiz kısa katmanlı saç kesimi arayan kadınlar için mükemmel bir seçimdir. En üstte, çok fazla ekstra yükseklik ve hacim ekleyen bir açılan var. Kesimin genel şekli, dar bir yüz şeklini genişletmeyi ümit eden kadınlar için gurur verici bir seçenek olan kutu şeklindedir. Koyu renkli kökleri olan bakır tonlu balyaj size sinirli bir hava verir.

İnce Saçlar İçin Tüylü Bob

Instagram / @rodrigues_ricardo

29. Dağınık Dokulu Peri Saç Modeli

Sabahları bir araya getirmesi sadece birkaç dakika sürecek, hızlı ve bakımı kolay bir saç modeli ister misiniz? Yanları süpürülmüş kakülleri ve tepesinde çok sayıda tüylü katman bulunan basit, basit bir periye bayılacaksınız. İncelen ense bölgesi ve uzun yan parçalar, ince saçların kalın ve sağlıklı görünmesini sağlar ve metalik sarı vurgular, koyu renkli köklerle mükemmel uyum sağlar.

Kolay Bakımlı Konik Peri Saç Modeli

Instagram / @ prissyhippiebeautyshop

30. Kısa Enseli Yumuşak Parça-y Mahsul

Yakın kırpılmış ense bölgesi ve tepedeki tüylü katmanlar, bu kısa ve modaya uygun saç stilini yönetimi kolay, güzel ve modern hale getiriyor. Uzun peek-a-boo kakülleri ve parça parça favoriler kışkırtıcı bir dokunuş getiriyor ve benzersiz parlak beyaz renk, eskimeyen şehir kalitesini sunuyor.

Yönetmesi Kolay Pixie

Instagram / @ karintomelin

31. Ense Altı Kesilmiş İki Tonlu Kıvırcık Bob

Saçın geri kalanı kadınsı ve kıvırcık tutulduğunda ensedeki bir alt kesim tam bir sürpriz olur. Üst katmanları mükemmel bir şekilde şekillendirin, ancak daha koyu köklerin arkadaki karanlık bir alt kesimi dengelemesine izin verin. Buklelerle rekabet etmemek için ensenin keskin ve düz kesilmesini isteyin.

Ense Altı Kesilmiş İki Tonlu Kıvırcık Bob

Instagram / @bambiidoeshair

32. Kısa Tüylü Peri Mahsul

Doğal dalgalılığını kullanan kadınlar, ince saçlar için geniş bir kısa saç modeli yelpazesine sahiptir. Üst kısımdaki tıknaz, dalgalı parçalar ona eğlenceli, kız gibi bir hava verirken, sivrilen ense bölgesi onu yumuşatır ve yetişkin yapar. Sessiz gümüş beyazı palet, kendine özgü bir saç rengi kullanarak kalıcı bir izlenim bırakmak isteyen kadınlar için en iyisidir.

İnce Saçlar İçin Kısa Tüylü Saç Modeli

Instagram / @akira__sato

33. Profesyonel Kısa Bronde Bob

Çok uzun olmayan sinsi kısa bob, en sevdiğiniz sarkık küpelerinizi sergilemek için size birçok fırsat sunuyor. İnce, yandan süpürülmüş kaküller tam çene hattına iner ve dikkatleri boynunuza ve köprücük kemiğinize çeker.

Yandan Süpüren Patlamalara Sahip İncecik Kısa Bob

Instagram / @reneemstylist

34. Tüylü Alttan Kesilmiş Saç Modeli

İnce saçlar için peri kesimleri, üst taç bölgesinde çok sayıda kabarık, dalgalı katmanla şekillendirildiğinde daha da hacimli görünebilir. Alttan oyulmuş ense bölümü sadece biraz erkeksi bir görünüme sahipken, öndeki uzun parçalar ve arkadaki yuvarlak şekil kız gibi ve göz alıcıdır.

İnce Saçlar İçin Alttan Kesilmiş Peri

Instagram / @chernyshova.nataliia

35. Shaggy Pixie Saç Modeli

Koyu kahverengi saç, ince saçlar için sevimli bir peri kesiminde şekillendirildiğinde daha sağlıklı ve daha parlak görünür. Ense bölgesi yakın kesilir, ancak çok kısa değildir. Uzun yan parçalar ve tüylü kaküller yüzün açılarını güzelleştirir. Orta/arka taç bölümüne doğru ek dolgunluk oluşturmak için üst katmanlara hızlı bir dokunuş verin.

İnce Saçlar İçin Tüylü Peri Kesimi

Instagram / @lydia_townsend_does_hair

36. Arkası Daralan Katmanlı Peri

Üstte kabarık kalmayacak düz, sıkıcı saçlarla mücadele ediyorsanız, yuvarlak bir fırça ile fön çekmeyi ve ardından köklerinden biraz alay etmeyi deneyin. İnce saçlar için çoğu kısa saç modelinde ihtiyaç duyulan yüksekliği yaratan basit bir tekniktir. Ayrıca, hacim ve canlılığın görünümünü artırmak için tamamlayıcı gölgeler ve tonlarla çalışın.

İnce Saçlar İçin Kısa İnce Saç Modeli

Instagram / @beauty_by_ashleyblair

37. Sarı Balayajlı Yuvarlak Pixie Bob

Yuvarlak kesimler, şeklin eklenen sıçrama sayesinde ne kadar ince olursa olsun saçın hacimli görünmesini sağlar. Bu stilin modası geçmiş görünmesini engellemek için, saçı boyut katan trend vurgularla renklendirin. Balayage, saçlar uzadıkça hala karışık görünüyor ve bu, onu periden bob’a mezun olmak isteyen herkes için harika bir seçim haline getiriyor.

Sarışın Balayajlı Yuvarlak Peri Bob

Instagram / @leighdoeshair

38. Kısa Tüylü Konik Saç Modeli

Kısa ince saçın biraz çekici olması gerektiğinde, yandan ayırmayı deneyin ve kaküllerin kulak memesine değecek kadar uzamasına izin verin. Ekstra hacim ve yükseklik için taç kısmına kısa, tüylü katmanlar kesin ve Bieber’ın imzası olan bob görünümünü oluşturmak için bunları öne doğru fırçalayın.

Kısa İnce Saçlar İçin Tüylü Saç Modeli

Instagram / @pinnikampa

39. Sevimli Tüylü Bronde Pixie-Bob

Kısa bir periyi uzatırken en iyi şekilde nasıl görünürsünüz? Mini bağlantısız bir bob şeklinde şekillendirmeye başlayın. Birkaç teli bir kulağın arkasına sıkıştırmak ve kahkülleri yana doğru taramak, saçınızın uzamasının garip dönemini gizleyecektir. Orta kahverengi saçların üzerindeki parlak sarı vurgular, basit kesime genç bir neşe katar.

Yan Püsküllü ve Sarışın Vurgulu Pixie Bob

Instagram / @yvilaaaaaaand

40. Dağınık Çene Uzunluğunda Sarışın Balayage Bob

Kesmelerinizi daha basit tutmaktan hoşlanıyorsanız ancak rengi değiştirmeye istekliyseniz, balayajı düşünün! Bu teknik, ince saçlar için avantajlıdır, çünkü geniş çizgilerle bukleleri ezmezken boyut kazandırır.

Köklü Kızarmış Bob

Instagram / @cutyourhair

41. Hafif Dalgalı Dağınık Sarışın Bob

Dağınık sarı dalgalar, ekstra bir heyecan artışıyla kısa katmanlı saç kesimleri için zemin hazırlar. Tıraşlı uçlar, saç stiline, oyun zamanı için rahat ve iş için profesyonel olabilen tüylü, karışık bir görünüm verir. Dalgalarınızı ekstra ince saçları gizlemek için en iyi işi yapacakları yere yerleştirmek için parmaklarınızı kullanın.

Shaggy Waves ile Kısa Katmanlı Saç Kesimi

Instagram / @emilyandersonstyling

42. Güneşli Sarışın İnce Doğranmış Peri

İnce kesilmiş katmanlar, ince saçlar için kısa saç kesimlerine harika eklemelerdir. Çok sayıda uzunluk sunarak herhangi bir periye dolgunluk katarlar; özellikle taçtan kaynaklanıyor ve hassas bir şekilde üst üste biniyorsa.

Choppy Blonde Pixie Bob

Instagram / @keykuafor

43. Uzun Dağınık Küllü Sarışın Peri

Derin bir yan kısım ve daha uzun yüzü çerçeveleyen şeritler, bu bağlantısız perinin dağınık hissini artırır. Eğimli kesimler yuvarlak bir yüzü daha düzleştirir, bu nedenle daha dolgun yanaklara sahip birinin işine yarayabilir.

Tousled Blonde Balayage Peri

Instagram / @rosemarymonicahair

44. Ense Boy Katmanlı Bob

Basit sarı göğüslerin modası asla geçmez ve çoğu yüz ve vücut şeklinde harika görünür. Kısa katmanlar saç stiline rahat bir his verir ve kademeli uçlar arka kısımda hoş bir kama şekli oluşturur.

Ense Boyu Dereceli Bob

Instagram / @hair .kahraman

45. Backcombed Crown ile Şık Sarışın Bob

İnce saçlar için kısa saç kesimleri, öndeki kaküllerle harika görünebilir ve çok yönlü süper düz bir görünüm, arkada alaylı bir taç ile iyi bir uyum sağlar. Düz saç, dalgalı dokuyu daha belirgin hale getirebileceğinden, görünümü yerinde tutmak için nazikçe geriye doğru tarayın ve kuru şampuanla tacı ayarlayın.

Sleek Blonde Bob With Backcombed Crown

Instagram / @grahamnation

46. Katmanlı Yuvarlak Bronde Bob

Yuvarlak bob, dolgunluk ve hacim hissi sağladığı için ince saçlar için en iyi kısa saç kesimlerinden biridir. Zig-zag ayırma, kesimin tüm uzunluğu boyunca uzanan parlak sarışın vurgulara dikkat çekiyor. Arka kısımda biraz yükseklik sağlamak için tepe kısmını çekin.

Zig-Zag Ayrımlı Yuvarlak Bob

Instagram / @lifesongsofabusymom

47. Şık Çene Uzunluğunda Katmanlı Bob

Kör uçlu boblar, ince saçlar için ideal kısa saç kesimleridir. Vurgulamak istediğiniz yüz özelliklerine göre ortadan veya yandan ayrılmış olarak giyin. Peek-a-boo patlamalarının tam seti, çene boyu kesime güzel bir şekilde uyum sağlar. Düz kahverengi renk, doğal bir sadelik sunar ve saç stiline arzu edilen gerçekçi hissi verir.

48. Kısa Klas Bob Saç Modeli

Hiçbir şey şehvetli, çok sayıda şık açı ve pürüzsüz dokuya sahip simsiyah klasik bob kesimden daha iyi olamaz. Uzun kıvırcık kahküller yüzü bir tarafta çerçeveler ve diğer tarafta saçlar düzgün bir şekilde geriye doğru taranır ve çeneye dönük açılı bir parça bırakarak kulağın arkasına sıkıştırılır. İnce saçlar için kısa saç stilleri söz konusu olduğunda, bu mükemmel bir seçimdir.

İnce Saçlar İçin Kısa Klasik Bob

Instagram / @mila_kryshchykhina

49. Katmanlı Karamel Kahverengi Bob

Bosların şu anda ciddi bir an yaşadığı bir sır değil. Kısa ila orta uzunlukta saçlar için mükemmel olan katmanlı bir bob, çok yönlü ve sinirlidir ve geleneksel uzun buklelerden hoş bir ayrılmadır. Hafif katmanlı bir bob, gevşek ve cansız saçlara şekil verdiği için özellikle ince saçlı bayanlar için yararlıdır.

Karamel Öne Çıkan Açılı Katmanlı Bob

Kaynak

50. Rocker Dokulu Çekici Peri Saç

İnce saçlarla doğmanız, tarzınızın sıkıcı veya düz olması gerektiği anlamına gelmez. Bu model, kremsi sarı renk tarafından kasıtlı olarak yumuşatılan ciddi kenar ve drama elde etmek için dalgalı, kalın katmanlar ve orta tutuşlu şekillendirici ürünler kullanır.

Küllü Sarışın Dikenli Peri Saç Modeli

Instagram / @hair_by_marlo

51. Şık Yığılmış Altın Bob

İnce saçlar için saç kesimleri, burada altın vurgulu bu yığılmış bej bob tarafından gösterildiği gibi son derece pürüzsüz ve simetrik olabilir. Hala vücuda sahip olan ve ince bir dalgayı tutabilen ince, düz saçlarla kutsandıysanız, saçınızı şık, ateşli ve bakımı zahmetsiz bir stilde kesmeyi düşünün.

İnce Saçlar İçin Yığılmış Bob Saç Kesimi

Instagram / @brockergo

52. Kaküllü Çene Uzunluğunda Yuvarlak Bob

1920’lerin sineklik tarzı bob’u, her zaman moda olan ince saçlar için kısa saç modelleri arasında yer alıyor. Ortadan ayırarak ve kakülleri doğrudan alnına doğru şekillendirerek bunu özgün bir şekilde yapın.

İnce Saçlar İçin Patlayan Kısa Bob

Instagram / @hair_style_trends

53. A-Line Amber Bob

İnce saçlar için kısa saç kesimlerinin özellikle zor olabileceğini ilk kabul eden biz olacağız. Şekillendirme ile aşırıya kaçarsanız, tamamen kabarma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Hiç şekillendirme yapmayın ve saçınız gevşek görünür. Neyse ki, @philipwolffhair’in bu A-çizgisi çene boyu saç modeli, ekstra hacim için katmanlar ve derinlik için kademeli bir eğim içeren altın orta kısımdır.

Öne Çıkanlar Olan İncecik Katmanlı Açılı Bob

Instagram / @philipwolffhair

54. White Bob Undercut with Root Fade

Root fades work well in hairstyles for women with thin hair since darker roots make hair look denser. A nice undercut covered with a layered, choppy top will turn heads and work as an edgy hairstyle.

Short Silver Blonde Undercut

Instagram / @lavieduneblondie

55. Dalgalı Kahverengi ve Lavanta Bob

Eğlenceli bir renkle esmer saçlarınızı renklendirin. Daha koyu kahverengi tonlarında, soğuk temelli tonları seçin ve daha sıcak tonlarda tersini yapın. Koyu temel renge karşı ağartılmış teller, özellikle doku dolu dalgalı kesimlerde kısa ince saçları kalınlaştırır.

Kahverengi Bob İçin Pastel Mor Balayage

Instagram / @cutyourhair

56. Açılı Katmanlı Uzun Peri

Güneşte öpüşen sarı saçlar, yüzün etrafına yayılan düz katmanlarla uzun bir peri şeklinde kesildiğinde göz kamaştırıcı olabilir. İnce saçlarınızı dalgayı veya bukleyi tutmak için zorluyorsanız, hacim ve hareket hissi yaratmak için tüylü bir stil seçin.

Uzun Düz Sarışın Peri

Instagram / @salondm3

57. Tereyağlı Sarışın A-Line Bob

Sofistike bir A-line bob, ince saçlar için en yaygın saç kesimlerinden biridir, ancak bu, stili sıkıcı yapmaz. Sadece ince balayage vurguları ekleyerek klasik stili canlandırabilirsiniz. Saç modelinizi basit tutmak istiyorsanız, gerçekten bobun şekline odaklanacak tek uzunlukta bir kesim seçin.

Kökleri Solan Sarışın Bob

Instagram / @samanthagarmon_

58. Swoopy Yan Patlamalarla Katmanlı Bob

Çok sayıda katman! İnce kilitlerle savaşmaya çalışırken en iyi arkadaşınız olacaklar. Özellikle düz saçlarda, swoopy yan patlamalar güzel bir şekilde görüntülenir ve çok fazla salınım sağlar. Saçın daha kalın görünmesini hedeflerken görsel hareket çok önemlidir.

59. Dalgalı Parçalı Sarışın Bob

Belki de bazı kadınların neden dalgalı düz olmayan göğüsleri künt kesimlere tercih ettiğini merak ediyorsundur. Dalgalı göğüsler, onları ince saçlar için muhteşem saç kesimleri yapan bir “tıknazlık” duygusu yaratır. Dikkati dokulu katmanlara odaklayarak bir hacim ve genişlik yanılsaması yaratırsınız.

İnce Saçlar İçin Dalgalı Bob

Instagram / @vivacesalon

60. Ense Altı Kesilmiş Katmanlı Peri

Saçınızın dokusuyla oynamak, özellikle enseden kaküllere kadar daha kısa ve daha uzun katmanları keserken eğlencelidir. Bu, stili yönetilebilir tutarken saçınızın doğal hacmini artırır. Katmanlı saç modeli, örneğin bu narin gri gibi modern bir renkle de harika görünüyor.

V-Cut Enseli Pixie

Instagram / @hairbylindsayracca

61. Jiletli Kahverengi Bob

Tıraşlı teknikler genellikle ince saçlar için saç kesimlerinde uygulanır. Kilit uçlarında oluşturulan bulanık görünüm, ince uçları dönüştürür. Klasik bob, saçları inceltmek için fazla düz olabilir, bu nedenle bu kullanışlı aletle saça hacim kazandırın!

Dokulu Ters Bob

Instagram / @emily_yvonne_

62. Düz Kesim İki Tonlu Bob

Düz kesimli bir kenar, daha kalın görünen saçlar vaat eder ve üstteki bazı minimal katmanlar, daha fazla vücut ve ilginç bir kesim kontrastı oluşturur. Alttaki koyu renkle yüzeydeki açık renk bir araya geldiğinde saç modelinizin daha havadar görünmesini de sağlayabilirsiniz.

63. V Kesimli Enseli Siyah ve Sarışın Peri

Saçınızı koyu kahverengi veya siyah yerine parlak sarı bir tonda boyamaya yetecek kadar cesursanız, o zaman onu uzun kahküllü bir peri şeklinde kesecek cesarete sahip olmak hayır- daha akıllı! Kadınlar, gösterişli bir boyun çizgisini kutlayan kısa katlı saç kesimlerini severler ve bu saç kesimi bunu v şeklinde bir ense kesimiyle uygun bir şekilde yapıyor.

Kısa Katmanlı Siyah ve Sarı Saç Kesimi

Instagram / @lavieduneblondie

64. Kısa Saçlar İçin Dağınık Peri

Çok yönlü kilitler eğlenceli ve kaygısızdır; yaz havası veya sanatsal bir çalışma için mükemmeldir. Saçınızı çok kısa katlar halinde kestirin ve ardından hafif bir jel kullanarak saçlarınızı kıvırın.

ince saçlar için kısa sinirli saç modeli

Kaynak

65. Boyutlu Boyalı Kısa Bob

Kısa saç stilleri için boyutlu boyama, çok fazla yaşam ve canlılık getirir. Sadece teninizi aydınlatmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli tonlar da daha kalın bir yele yanılsaması elde etmenin en kolay yolu.

Kısa Sarışın Balayage Bob

Instagram / @dillahajhair

66. Tüylü Katmanlara Sahip Küllü Sarışın Bob

Bir jiletle kesme biçimi olan geçiş yumuşatma, katmanlı stiller için yapılmıştır. Dokusunu geliştirirken katmanları saçın geri kalanıyla karıştırmak harika bir stratejidir. Bu tüylü bob şık ve sofistike.

Kısa Katmanlı Sarışın Bob

Instagram / @tilucio

67. Ense Altı Kesilmiş Dağınık İki Tonlu Peri

Kısa, ince saçlarınız, onu size özel kılan birkaç benzersiz özellikle her zaman en iyi şekilde görünecek. Üstte açık renk ve köklerde ve arkada koyu bir gölge olan iki tonlu bir şema deneyin. Uzun dalgalı kaküller, “Bütün gece parti yapın” diyen son derece keskin bir stil için dar ense bölgesini dengeler.

Uzun Dalgalı Patlamalarla Pixie

Instagram / @believe_me_studio

68. Yandan Parçalı Beyaz Sarışın Pixie Bob

İnce saçlar için en iyi saç stilleri için beyin fırtınası yaparken, 1. adım sadece saçınızdaki ayrımı değiştirmek olabilir. Orta kısımlar bazı hanımların vazgeçilmezidir, ancak yele görünümünü anında düzleştirirler. Bu basit değişikliği yapın ve çarpıcı farkı görün!

İnce Saçlar İçin Uzun Sarışın Peri

Instagram / @bleachedandblown

69. Dalgalı Katmanlı Siyah Ters Bob

Tamamen siyahı seçmek zor, çünkü çok boyutlu bir renk değil. Yine de, doğru yapıldığında ince saçlar için işe yarar. Daha ince kilitlere sahip kadınlar, çeşitli uzunluklara sahip olmak ve vücut faktörünü güçlendirmek için dalgalı katmanları benimsemelidir.

Mavi Bebek Işıklı Dokulu Siyah Bob

Instagram / @kristacutshair

70. Hazel Blonde Jiletli Bob

Bukleler ve dalgalar saça istenilen hareketi getirir. Düzleştiriciyi atla ve bir sonraki şekillendirmede saç maşasına uzan! Bob boyunca çeşitli buklelere sahip sevimli saç modelleri güzeldir ve bol miktarda hacim oluştururlar.

71. Hacimli Gümüş Bob

Koyu gri kökler ve gümüşi beyaz “üst kat”, ters bob kesiminin açılarını vurgular. İnce telli saçlar için saç modelleri düşünürken yuvarlak ve yığılmış bir şekil öneriyoruz. Ön kısımdaki biraz daha uzun parçalar, düz durmaya meyilli saçlar için istenen dinamikleri oluşturur.

Yuvarlak Yığılmış Gümüş Bob

Instagram / @stylelushsalon

72. Çarpıcı Poker-Heteroseksüel Bob

Düz olarak kesilen saçın kenarları düzgündür ve uçları anında daha kalın görünür. Kesimin dokusunu ve şeklini iyileştirmek için saçınızın üst katmanına birkaç uzun açılı parça ekleyin ve model onaylı muhteşem bir küt bob elde edin.

Düz Kesim Sarışın Bob

Instagram / @buddywporter

73. Dağınık Dalgalı Sarışın Bob

İnce saçlar için en popüler kısa saç modelleri, dokusundan en iyi şekilde yararlanan ve doğal sıçramasını artıranlardır. Stilistiniz, belirli saç tipinize ve uzunluğunuza bağlı olarak belirli bir katman türü önerecektir.

İnce Saçlar İçin Katmanlı Kısa Sarışın Bob

Instagram / @gabriel_llano

74. Siyah Dalgalı Bob için Mavi Balayaj

Saç renginizle eğlenmeyi unutmayın! Bazen tamamen siyah bir bob sıkıcı görünebilir, öyleyse neden kısmi balayaj vurguları ile renklendirmiyorsunuz? Siyah ve mavi tatlı bir ikili oluşturur.

Öne Çıkanlar Olan Dalgalı Siyah Bob

Instagram / @katiezimbalisalon

75. Yüksek Kontrastlı Sarışın Balayaj Bob

Renk işinizin kontrastını artırmak, saçınızı görsel olarak da kalınlaştırabilir. Bir sonraki kuaför randevunuzda, mevcut kesimi değiştirmeden bile basit bir renk ayarı, daha yoğun bir yele üretmeyi garanti eder.

İnce Saçlar İçin Jiletli Bronz Bob

Instagram / @buddywporter

76. Pastel Pembe Dokulu Peri

İnce saç konusunda kendine güvenmeyenler, bazen saçlarını kesmenin saçın daha da ince görüneceğine dair bir yanılgı içinde oldukları için uzunluklarını korurlar. Bu doğru değil. Bu dalgalı peri gibi ince ince saçlar için saç modelleri, içlerinde vücudu güçlendiren birçok dokuya sahiptir ve bu dokuların daha uzun bir “yaptırmaktan” daha faydalı olacağı kesindir.

77. Kısa Dalgalı Sarışın Balayaj Bob

İnce saçlar için kısa saç kesimlerinde, stilin her zaman düz olması gerekmez. En kısa boblarla bile doğal dalgaların çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dalgaların daha da öne çıkmasını sağlamak için, doğal olarak koyu olan gölgenizin üzerine sarı balyaj uygulayın.

Kara Köklü Sarışın Peri Bob

Instagram / @mbiaggi

78. Çene Boyu Katmanlı Kesim

Instagram beslemeleriniz muhtemelen sosyal medyadaki ünlülerin saçlarını çenelerini sıyırtan şık, sevimli retro kesimlerle kestikleri resimlerle doluyor. Eh, içiniz rahat olsun, eğer onu emer ve kendinizi salon sandalyesine götürürseniz, bu görünüm sizin için olabilir. Kuaförünüze çene boyu kesimin en iyi nasıl yapılacağı konusunda fikir verin (kısa katlar, uzun katlar, küt, tüylü vb.). Pek çok seçeneğiniz olduğundan saç tipinize uygun olanı seçtiğinizden emin olun.

Kısa Katmanlı Sarışın Balayage Bob

Kaynak

79. İnce Saçlar İçin Şık Bob

İnce ve düz saçların herhangi bir dalgalı saç modeli kadar dolgun görünebileceğinin kanıtı işte burada. Buradaki sır, kuaförünün saçı tam ve çok belirgin bir şekilde kesme şeklidir. Tepedeki birazcık hacim ve keskin uçlar, her ayrıntının dikkatle düşünüldüğünü gösteriyor.

Platin Sarışın Bob

Kaynak

80. Yan Parçalı Kısa Saç Kesimi

Eğlenceli bir “yapmak” için bu nasıl? İnce saçlar için çeşitli kısa saç kesimleri vardır. Klasikten daha keskin bir şey istiyorsanız, bu düz saç modelini derin bir yan kısmı deneyin. Saç jölesi ile parçanın etrafındaki görünümü pürüzsüz tutun.

Uzun Dağınık Peri Saç Modeli

Kaynak

81. Gümüş Yan Parçalı Peri Bob

Kısa saç stilleri, saçınız yandan ayrıldığında güzel düşme eğilimi gösterir. Süper kısa bir stile karar vermeye hazır değilseniz, peri kesimi ve kısa kesimli bir mahsulün melezini deneyin. Bunun gibi bir kesim, uzunluk açısından size daha fazla hareket alanı sağlar.

İnce Saçlar İçin Kısa Gümüş Bob

Instagram / @bleachedandblown

82. İnce Saçlar için Sinirli Peri

Kendinizi çılgın hissediyorsanız ve o öldürücü kemik yapısını göstermek istiyorsanız, uzun ve keskin bir peri kesimi yapmanız gereken yoldur. Süper kısa kesim, dikkatleri elmacık kemiklerine ve yüze getirerek muhteşem yüz hatlarınızı öne çıkararak ön sıranın ortasına getirir. Kendine güvenen, sevimli halinle devam et ve o saça biraz makas al.

Uzun Katmanlı Sarışın Peri

Kaynak

83. V-Cut Katmanlı Dağınık Peri

İnce saçlar için işinize yarayacak en iyi saç stiline karar vermek, nereden başlayacağınızdan emin değilseniz zor olabilir. Bununla birlikte, dağınık uzun bir peri, kısa saça yeni başlayanlar için harika bir seçenektir. Biraz daha maceraperest hissediyorsanız, modern bir görünüm için kilitlerinize V şeklinde katmanlar kesin.

84. Sinirli Mor Renkli Peri

Sınırlı rotada gitmek de çok çekici. Ancak en beklenmedik renk seçimleri bile ince ve hafif olabilir. En sevdiğiniz punk ikonundan bir ders alın ve şımarık peri kesiminize metalik bir mor tonu ekleyin.

Razored Esmer Peri Bob

Instagram / @emilyandersonstyling

85. Tousled Sahil Bobu

İster düşük bakım faktörü, ister havadar bir his ya da zahmetsiz renk olsun, yapılmamış plaj bobları – örneğin @cutyourhair tarafından yapılan bu dalgalı kesim gibi – asla modası geçmeyecek. Tam etkiyi elde etmek için ten rengi dudak, hafif dumanlı göz, minimal mücevher ve süper rahat bir kıyafetle eşleştirin.

86. Kısa Sarışın Ters Bob

Bobunuz önde veya arkada daha uzun olabilir. Ön kısmı daha uzun olan bir bob, arka kısımda daha kısa katmanlar önerir, bu da tepe çevresinde dolgunluk ve güzel bir yan görünüm sağlar. Ön tarafa gelince, çene uzunluğu ve köprücük kemiği uzunluğu, farklı yüz şekilleri için evrensel olarak en gurur verici olanlardır.

Kahverengi Sarışın Katmanlı Bob Saç Modeli

Kaynak

87. Öne Çıkan Balayajlı Uzun Dağınık Peri

İnce saçlar için bazı kısa saç modelleri, her şeyi simetrik tutmakla ilgilidir, ancak bu benzersiz peri eğlenceli, yaratıcı bir dokunuş. Ense kısmında süper kısa kesim ile, diğer katmanlar favori bölgesine kadar uzun ve düzdür. Yan kısım ve vurgular daha da fazla ilgi uyandırır.

Balayage Öne Çıkanlar ile Uzun Dağınık Peri

Instagram / @shorthairbyshawni

88. İnce Saçlar İçin Katmanlı Bob

Bu bob, maksimum olarak köklerden kaldırılır ve bir tarafa süpürülür. Kısa saçlar için fön, saç stilinize düz bir görünümü otomatik olarak ortadan kaldıran sevimli, yuvarlak bir siluet verir.

89. İnce Saçlar İçin Tüylü Peri

Hafif vurgularla kesilmiş tüylü dalgalı peri, olgun bir bayan veya genç bir kız için eşit derecede iyi bir seçimdir. Gösterişli, modern ve vücuttan yoksun ve uzun saç modellerinde çok bakım gerektiren ince saçlar için en uygunudur.

Olgun Kadınlar İçin Pixie Saç Kesimi

Kaynak

90. V-Cut Ense ile Bronde Balayage Pixie

Kısa ince saçlar, çok basit tutulursa bazen sıkıcı görünebilir, bu nedenle balayage vurguları gerçekten bir görünümü artırabilir. Bu daha uzun peri kesimi, koyu kökleri olan küllü sarı tonlarında üstte parçalı katmanlara sahiptir ve V kesimli ense, hepsini bir araya getirmek için koyu kahverengi tutulmuştur.

V-Cut Enseli Bronzebalayage Peri

Instagram / @shannonrha

91. Hareketli Kısa Saç Modeli

Bu resme baktığınızda ince saç görmüyorsunuz. Lüks kahverengi kilitlerle dolu bir kafa görüyorsunuz. Bir peri mahsulü için tam olarak hazır değilseniz, kısa ila orta saç stillerini tercih edin. Kıvırcık bir dokuya sahip olan ve omuzların hemen yukarısına isabet eden ince saçlar için bob saç modelleri, bunun gibi, saçları ince tarafı olanlar için her zaman gurur vericidir.

İnce Öne Çıkanlar Olan Kahverengi Katmanlı Bob

Kaynak

92. Çok Parlak Şık Gümüş Pixie Bob

Hiçbir şey bob saç stillerini açık renkten daha çekici yapmaz ve platin gümüşü şık, düz saçla bir araya getiren bir şey sonsuz şekilde mod ve havalı. Ağartılmış saçları bu kadar parlak ve pürüzsüz tutmak için düzenli derinlemesine bakım uygulamaları, parlatıcı cilalar ve evde saç maskeleriyle bakım yapın.

Yüksek Parlaklıklı Şık Gümüş Peri Bob

Instagram / @simplyspoiledhair.bykelsey

93. Küllü Sarışın Alttan Kesilmiş Peri

İnce saçlar için akıllı kısa saç modelleri, saçların daha dolgun görünmesine yardımcı olan birçok püf noktası kullanır; bunlardan biri alttan kesimdir. Saçınızın tepe kısmında oldukça yoğun olduğunu ve uzadıkça inceldiğini düşünüyorsanız, bu harika bir seçenektir.

İnce Saçlar İçin Alttan Kesilmiş Pixie

Instagram / @lavieduneblondie

94. Yan Parçalı Lavanta Kesim

Bu görünümle ilgili her şey deniz salyangozu renginden düz hacimli ‘do’ya kadar çarpıcı. Derin yan kısım ve alaylı kökler, ince saçların gerçekte olduğundan daha hacimli görünmesini sağlar. Aynısı yandan süpürülmüş patlamalar için de geçerlidir.

Pastel Mor Taraflı Peri

Kaynak

95. Kısa Dağınık Asimetrik Bob

Bu, ince saçlar için harika kısa saç modellerinden biridir. Bu sadece kilitlerinizin süper kalın görünmesini sağlamakla kalmaz, yuvarlak bir yüzünüz varsa yüzün etrafındaki daha uzun katmanlar da gurur vericidir. Tek uzunluktaki kısa yollar, yuvarlak yüzlerin genişliğini artırabilir, ancak bu, onları dengelemeye yardımcı olur.

96. Dağınık Asimetrik Peri Bob

İnce saçlar için kısa saç modelleri, gıpta edilen “Böyle uyandım” havasına çok yakışıyor. Görünümü elde etmenin en kolay yolu, kilitleriniz boyunca kesilmiş dağınık, açılı katmanlara sahip asimetrik uzun bir periyi tercih etmektir. Düz saçınızın biraz daha yardıma ihtiyacı varsa, uzun süreli tutuş ve kaldırma için bir doku spreyi ekleyin.

Tousled Blonde Pixie Bob

Instagram / @katiezimbalisalon

97. Tousled Dalgalı Bob

İnce saç, yaygın bir fenomendir. Saçlarınız inceyse, uzun bir kesim riskli bir seçim olabilir – kaçınılmaz olarak hacim eksikliği ile uğraşmak zorunda kalırsınız – ince saçlar için kısa saç modelleri çok daha pratik ve güzeldir. Bu muhteşem bob’u kontrol edin ve nedenini anlayacaksınız.

Tousled Dalgalı Bob

@katiezimbalisalon

98. Dağınık-Şımarık Uzun Peri

İnce, ince saçlarınıza hayat vermenin harika bir yolu, uzun bir peri seçmektir. Düzensiz jiletli uçlar ve uzun, dağınık yan patlamalarla saç modelini renklendirin. Bu yüzü çerçeveleyen kaküller gözlüklerle harika görünür ve çoğu yüz şekliyle iyi çalışır.

Hipster Uzun Peri Saç Modeli

Instagram / @hair.roullete

99. İnce Saçlar İçin Dalgalı Tousled Bob

Düzensiz bir bob, ince ince saçlarda harikalar yaratabilir. Karmaşık bir tarza sahip, oldukça kusurlu dokusu ve kayıtsız havasıyla dikkat çekiyor. Köşeli kesilmiş bob, “uzun ve ince” sendromuyla kesiklerden uzak dururken saçı uzun tutmanıza olanak tanır.

Değişken Katmanlı Dokulu Sarışın Bob

Instagram / @___phine___

100. Funky Pixie Undercut

Pixie kesimler, cesur ve maceracı kişiliğinizi sergilemenin mükemmel bir yoludur. Yeterince cesursanız, yüksek kontrastlı sivri uçlu bir alt kesimi kucaklayın. Bu stil biraz şekillendirme gerektiriyor, bu yüzden en sevdiğiniz saç spreyi elinizde olduğundan emin olun!

Alttan Kesilmiş Dikenli Gri Peri

Instagram / @jejojejo87

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü