Hatasız Bir Makyaj İçin

featured
service

HATASIZ BIR MAKYAJ ICIN MÜKEMMEL MAKYAJ SIRLARI

CİLTİNİZİ HAZIRLAYIN:

Makyaj işlemine başlamadan önce cildinizin temiz olduğundan emin olun. Bunun için maskeleri veya cilt temizleme jellerini kullanabilirsiniz. Daha sonra yüzünüze nemlendirici uygulayın. Kuru ciltlere makyaj yapmak, yüzünüzün gözenekli görünmesini sağlar.

UYGULAMA:

Öncelikle yüzünüze nemlendirilmiş fondöten uygulayın. Makyaj yaparken sıralama yapmak önemlidir. Temelinizi küçük yüzünüzde bir leke olarak uygulayın. Daha sonra yüzünüzü makyaj tamponu ile tampon haline getirin. Açık alan olmadığından emin olun. Ten renginden iki ton açık olan bir temanın seçilmesi, kuruluşunuzun daha hoş ve mükemmel görünmesini sağlar.

PUDRA VE ALLIK:

Toz, yüzünüzde daha fazla kalıcılık yaratmanıza yardımcı olur. Yüzünüze toz uygulayın. Bazen göz çevresini sürmeyi ihmal ederseniz, buna çok dikkat edin. Kirpiklerinizi dokunmadan göz kapaklarınıza uygulayın, böylece daha net ve kusursuz bir görünüm elde edersiniz. Bir allık yüzünü sıcak yapar. Fırçanıza az miktarda allık uygulayın. Allık fırçanızı hafifçe üfleyin ve elmacık kemiklerine simetrik olarak uygulayın.

GÖZ MAKYAJI:

Gözlerinizle çalışmaya başlamadan önce gözaltınızdaki kusurları karşılamak için bir gözetleyiciyi uygulayın. Sonra göz kapaklarınıza hafif tonlar uygulayın. Işık tonları gözlerinizi ortaya çıkaracak.

Göz kalemi çekerken, göz şeklinize göre kalınlığı ayarlamanız gerekir. Eğer gözleriniz büyükse, daha kalın çizgiler, alt göz kapakları ve küçük gözleriniz varsa daha ince bir çizgi çizmelisiniz. Sonra maskara uygula. Göz kalemi gözlerinizi açık hale getirir. Bu nedenle göz kalemini kullanmayı unutmayın.

DOLGUN DUDAKLAR :

Makyajınızı güzelleştiren ve dudakları tamamlayan dudaklar. Önce dudaklarınızı nemlendiriciyle nemlendirin. Dudaklarınızın çatlaması çok önemlidir. Nemlendirici krem ​​rujları kullanabilirsiniz. Rujunuzu uygulamadan önce dudaklarınızı dudaklarınızla temizleyebilirsiniz. Bu rujunuzun çalışmasını kolaylaştıracak ve aynı zamanda daha dolgun görünecektir. Yaz aylarında, daha açık tonları tercih edebilir ve kışın daha koyu tonlara gidebilirsiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü