Eyeliner Kontur ile Kalıcı Eyeliner

featured

EYELİNER KONTURU İLE KALICI EYELİNER

Neredeyse her gün dışarı çıkmadan önce eyeliner çekeriz ve bu çok zahmetli olsa gerek ki bir türlü ayarını tutturamayız. Hiç eyeliner konturu ile kalıcı eyeliner düşündünüz mü? Makyajın en zor aşamalarından biri olan eyeliner, her kadının korkusunun en zor aşamalarından biridir ve vazgeçemez. Makyaj videolarını seyretmek, zaman içinde el ele tutuşmak, pek çok kadının gözünü eyeliner için önermek zor bir mücadeleye dönüşebilir. Eyeliner kontur uygulaması bu anlamda Ergül Keskin Conture Makyaj Studi Ergül Keskin’in kurucusu, göz kalemi kontur uygulamasının detaylarını ifade eden ciddi bir rahatlık sağlıyor.


 

Eyeliner konturları nedir?

Göz kapağında uygulanan göz kalemi konturu, güzel ve anlamlı bir görünüm elde etmek için en sık kullanılan kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Uygulandığı andan ayrı bir fark yaratan eyeliner konturunda temel prensip doğal ama etkili bir görünüm ve görünüm elde etmektir.

Daima kalıcı eyeliner ile güzel görünüyorsun

Makyaj, her kadının en önemli rutinleri, yanı sıra çok zaman ayırmak da dikkat çekicidir. Özellikle hızlı zamanın aktığı şehirlerde uzun zaman ayırmak ve mükemmel sonuca ulaşmak mümkün değildir. Dahası, değişen yaşam koşulları ve tüketici beklentileri suya dayanıklı ve kalıcı uygulamaları daha zorlayıcı hale getirmektedir. Eyeliner konturları kadınların en zor olanıdır ve istenen sonuçları elde etmek için eyeliner’ı çekmeye çalışır. Makyajı yapmak istemediği günlerde, her an ve zamanda kadınlara kısa bir süre için ulaşarak, geç sabahlarda güzel ve bakımlı görünmek mümkündür.

  • Kimler eyeliner kontur yapabilir?
  • Küçük gözlerini daha büyük göstermek isteyenler
  • Büyük gözlerini daha küçük göstermek isteyenler,
  • Düşük göz kapağından şikayet edenler,
  • Daha eğimli bir göz görüntüsü almak isteyenler,
  • Gözlere çok yakın olanlar, daha ayrık göstermek isteyenler,
  • Daha çarpıcı bir görüntü oluşturmak isteyen insanlar,
  • Göz kalemi konusunda zorluk yaşayan kişiler, göz kalemi kontur uygulamasını tercih edebilir.

Eyeliner konturu iki farklı yere uygulanır.

Göze anlam ve derinlik katan ve optik olarak daha yoğun bir görüntü yaratan Eyeliner konturları iki farklı şekilde uygulanabilir. Dipliner, bunu yapacak kişinin beklentilerine göre belirlenen yöntemlerde ilk gelir. İlk yöntem, doğal bir çizgi oluşturmak için kirpiklerin dip-altı tabanına uygulanır. Çizilen bu çizgi, gözlerin rengini ve şeklini daha güçlü bir şekilde ortaya koyuyor. Dahası, gözlerin daha büyük görünmesini sağlamak için küçük gözler için bir optik yanılsama yaratır.
Eyeliner kontur uygulaması uygulamayı bir adım ileriye taşır. Kirpiklerin kök hattına yerleştirilen çizgi netleştirilir ve karakter ucu sağlanır. Kişinin uygulaması; Yüz konturları, göz yapısı, keskin veya yumuşak görüntü seçimine göre yapılır.

Eyeliner konturu nasıl uygulanır?

Eyeliner kullanan her kadın bunun gerçek bir uzmanlık işi olduğunu bilir. Göz kalemi en önemli kriterlerden biri, her iki çizginin eşit olması, uzunlukları ve kalınlıklarının aynı olmasıdır. Normal makyaj rutininde bile zorlu bir maceraya dönüşen eyelinerın, kalıcı bir pratik olarak, ancak profesyonel insanlar tarafından daha anlamlı hale gelmesi. Bu noktada gözlerin merkezinde meydana gelebilecek hatalar Ergül Keskin’i vurguluyor;

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü