Kapat

Dolce & Gabbana’nın 4 Yıldızı

dolce ve gabbana

Binlerce farklı moda dünyasının ayrı bir yeri var … Sağlık için kullanılan bu aksesuarlar, şimdi ihtiyaç duydukları “iyi hissetmek” hedefiyle binlerce renk ve seçenekle hayat buluyor. Dolce & Gabbana, her mevsimde bir damga ile bu amaca hizmet eden tecrübeli modelleri ile bilinir. Tüm koleksiyondan sıyrılan ve savunucuların başrollerini oluşturan dört modeli sizler için derledik.

KRİSTAL
Markanın Logomania hareketine ayak uyduran gözlük modelinde D ve G harfleri gözlüklerin profilini oluşturuyor. Aynı zamanda, kristal kaplı çerçeve ve altın renkli ayna lensleri mükemmel bir uyum sağlar. Rihanna’nın favori modelleri arasında bildiğimiz bu model hakkında ne düşünüyorsunuz?

DUVAR YAZISI
2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonundaki #DGGraphiti güneş gözlüğü koleksiyonu 6 modelden oluşmaktadır. Ve marka kültürleri ve modayı temsil eden sokaklarda yaşıyor. Koleksiyondaki DG4321F modeli, “Girls Club” sloganıyla dikkat çekiyor ve ona güçlü ve üzgün olan Dolce & Gabbana kadınları için yaratıldığını söylüyor.

 

MAIOLICA’YI SEVİYORUM
Maiolica, Rönesans’ta yayılan ve bugün hala kullanılan İtalyan dilidir. Bu model, Dolce & Gabbana’nın İtalyan çinileri, güneşi renk kolleksiyonlarından ve kontrastın baştan çıkarıcı etkisinden esinlenen renklerle tasarlanan köklerine dönüş akışını koruyan bir meyvedir.

“Dolce & Gabbana’nın 4 Yıldızı” üzerine 1 yorum

  1. esma says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir