Kapat

DMxNetWork Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu

DMxNetWork Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu

Derin Mermerci’nin güçlü kadınlarına adanmış DMxNetWork’un özel koleksiyonu, yoğun sezonun iki mevsiminden sonra üçüncü sezonda güçlü ve kendine güvenen kadınların gardırobuna moda ve trendler eşliğinde katkıda bulunmaya devam ediyor.

DMxNetWork Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonun öne çıkan özellikleri arasında kaşmir triko, yüksek belli pantolonlar, işlemeli elbiseler, saten etekler ve ceketler bulunuyor. Son sezonlarda büyük ilgi gören yarım kollu elbiseler, bu sezon beklentileri karşılarken, trikotajlar dantel detayları, sırt ve omuz dekorları ile farklılaşmaya başlıyor. Ceketler ve paltolar desenli astar detaylarıyla net bir stil gösterir. Dış giyimde kadife iplikle dokunan trikolar ve zarif tüylü katlar sezonun sağında, somon, ekru, gri, lacivert, tarçın ve altın ise koleksiyonun ana renk paleti.

İşlemeli elbiseler, ceketler ve elbiseler ve yıldız detaylı smokin takımı beklenmedik bir kış tarzını vurgularken, biker ceketleri, saten elbiseler üzerine işlemeli yaka işlemeler ve belin zarafetini ortaya çıkaran kemerler orijinal bir gece tarzının altını çiziyor.

“DMxNetWork Sonbahar/Kış 2018 Koleksiyonu” üzerine 1 yorum

  1. Yucel says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir