Yüz Yogası ile Yüzünüzü Şekillendirin

featured

Yüz Yogası ile Yüzünüzü Şekillendirin

Yüz yogası ile yüzünüzde değişiklikler yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Cildinizi sıkılaştırmanın ve bazı cilt kusurlarının giderilmesinde en önemli çözümlerden bir tanesi de yogadır! 

Yoga, hem fiziksel hem de ruhsal olarak gençliğimizi güçlendirmek için en iyi egzersizlerden biridir. Genç ve sıkı bir vücuda sahip olmanın en iyi yollarından biri olan yüzünüze yoga yapmayı hiç düşündünüz mü?

Cildi parlatmanın ve sarkmayı önlemenin en iyi yollarından biri düzenli yüz yoga uygulamaktır. Her gün birkaç dakika sürecek olan yüz egzersizleri cildinizi tazeliyor, kan akışını hızlandırıyor ve cildimizin kollajenini salgılıyor. Bu cildinize ışıltı ve canlılık verir.

İşte cildinizi genç ve canlı tutmak için günde birkaç dakika:

DUDAK VE DUDAK ÇEVRESİ İÇİN YOGA

Dudak çevresindeki kırışıklıklar birçok kadının kabusu. Bununla birlikte, küçük bir egzersizle, bu bölgedeki kasları çalıştırmak ve yaşlanmanın etkilerini geciktirmek mümkündür. Bir kalem alarak dudaklarınız arasında ileri geri dönün. Bu basit egzersizi her gün yaklaşık 15 kez tekrarlayarak cildinizdeki değişime hayran kalacaksınız.

Gençliğin Sırrı Bu Yağlarda Saklı

YANAK BÖLGESİ İÇİN YOGA

Yanak bölgesinde kaslarınızı çalıştırmak için en kolay egzersizlerden biri balonu şişirmek. Her gün bir balon alın ve birkaç dakika üfleyin. Bu prosedürün 4-5 kez tekrarlanması, yanak kaslarınızın çalışmasını ve kan dolaşımınızı hızlandırmasını sağlar. Birkaç tekrardan sonra yanaklarınızın ne kadar yorgun olduğuna inanmayacaksınız.

GÖZ VE GÖZ ÇEVRESİ İÇİN YOGA

Bir başka iyi bilinen egzersiz, alnınızı ve göz alanınızı sıkılaştırmanıza izin verecektir. Parmaklarınızı ve orta parmaklarınızı yüzünüzün her iki tarafına yerleştirin. Yüzüğün ve pembemsi parmakların burnunuzun her iki tarafında olmasına izin verin. Hafif basınçlarla 10 saniye nefes verin. 15 kez tekrar et

BAYAN GÜZELLİK

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü