Yeni Trend Kaş Makyajı Nasıl Yapılır?

featured

Yeni Trend Kaş Makyajı Nasıl Yapılır?

2019 Yeni sezon makyaj trendlerin de popüler olan yeni trendimiz şimdi ise kaş makyajı. Kaşlar, yüze ifade veren en önemli unsurdur. Sizin beğendiğiniz kaş şeklinden daha çok sizin yüzünüze yakışacak olan uyumlu en ideal kaş şekli belirlenerek kaş konturu veya kaş şekillendirmesi yapılması güzellik için önem taşır. Kimi yapılan yanlış makyajlar daha çok güzelliği bozmakta, ideal olan makyaj yapıldığında ise var olan güzelliği ortaya çıkartmak ve kusurları kapatmak için makyajın iyisi değil doğrusu önemlidir.

Kaşlarınızı Doğal Tutun

Minimalizm, doğallığın en büyük gücü, makyaj uygulamaları ve kaş tasarımı açıktır. Eski, ince ve fazla kavisli kaşların eski yıllarda kaldığını gösteren ince kaşlardan dolayı abartılı, aşırı kavisli olmasıyla insanı yaşlı gösteriyordu. 2019’un en önemli trendi, kaş trendi yer alıyor. Bu noktada halkın en büyük endişesini veren dökülen ve seyrelen kaşlar için doğal bir görünüm nasıl verebilecekleri. Daha öncesinde yapılan yanlış uygulamalar veya çeşitli rahatsızlıkların sebebiyle dökülerek, küsen ve seyrekleşen kaşları tekrar eski görünümüne kazandırmak zor olabiliyor. Bununla birlikte yeni nesil uygulamalarda, bu zorluğu ortadan kaldırarak yüzünüz için en uygun kaşları tasarlamanızı sağlar. Kaş kontur uygulaması ile ton altındaki cilde uygun renkler ve yüz tipleri için ideal bir form belirlenir ve tamamen doğal bir görünüm elde edilir.

DOĞAL KAŞ MAKYAJI
DOĞAL KAŞ MAKYAJI

Doğal Görünümlü Kaşlar

Doğallıktan doğan dokulu kaşlar, trendlerde yerini hiç olmadığı kadar fazla alıyor. Kaş stilinin ana teması boyut, doku ve dolgunluktur. Doğallık prensibine dayanan dokulu kaşlar, kaşın yapısına dayanır. Kaşların kıllarının ön planıyla oluşturduğu dokulu kaşlar, zarafetin görünmesini sağlamak için doğal bir yol bırakıyor. Bu görünümü elde etmek için makyaj uygulamalarının kısa süreli çözümde kullanımı, kaş kontur uygulaması ve Hollywood yıldızları artan metnin dokulu kaşlarına uyarlanabilir.

Kaş Şekillendirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaşlardaki mevcut akım sürekli değişerek trend haline gelebilir. Bu noktada, kişinin en önemli kriteri, yüzüne en iyi uyan ve doğal olan kaş modasını takip etmek olacaktır. Ancak, kişinin daimi uygulamaları için dikkate alınması gereken önemli noktalar vardır. Her kaş modeli, her kadın için uygundeğildir. Çünkü yüz bir imza gibidir; Bazı insanların yüz hatları köşeli, çıkıntılı elmacık kemiklerine sahipken, diğerleri yuvarlak veya soğuk bir yüze sahip olabilir. Bu durumda, kaş tasarımını profesyonel insanlara bırakma kararı doğru olacaktır. Bir kişinin göz kapakları alçaksa, görsel bir yanılsama oluşturmak için daha fazla kalkık kaş modeli tercih edilmeli ve çok kavisli kaşlar sert bir görünüm oluştururken yumuşatılmalı ve daha düz çizgiler haline getirilmelidir.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü