Sizin Yüz Şekliniz Hangisi Öğrenin

yuz seklimi nasil ogrenirim
yuz seklimi nasil ogrenirim
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüz şeklinizin öğrenmenin bir sürü yolu vardır. İlk aynaya kendinize baktığınız zaman şeklinizi tam olarak anlayamayabilirsiniz. Bunu anlamanın bazı tekniklerden de bir tanesi işaretlemektir. Düz dik durarak karşıya bakın ve fotoğrafınızı çekin daha sonra yüzünüzün her bir köşesine veya çıkıntılarına noktalarla işaretleyin ve çizin. Yüz şeklinizi böylelikle ortaya çıkartmış olacaksınız. Evet, şimdi işaretlememiz bittiyse hangi tip yüz şekliniz olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Oval Yüz Şekli:

Eğer Oval bir yüzünüz varsa çok şanslısınız çünkü en ideali budur. Oval yüz, yüzün uzunluğu elmacık kemiklerinin genişliğinden daha fazladır. Aynı şekilde, alın genişliği çenenin genişliğinden daha fazladır. Genel olarak, elmacık kemiklerinin hizalanması yüzün en geniş kısmıdır.

Kare Yüz Şekli:

Kare yüz şeklinde alın, elmacık ve çene genişliği birbirlerine ortalama olarak çok yakındır. Köşeleri yuvarlak değil daha keskin açılarla gelir.

Yuvarlak Yüz Şekli:

Yuvarlak yüz, elmacık kemikleri ve yüz yüze. Alnın ve çenenin kuvveti de yaygındır, ancak genel olarak çenenin kıvrımları kare yüzden daha yuvarlaktır.

Uzun Yüz Şekli:

Yüzün görünümü açık olarak uzundur. Elmacık kemikleri ve çene genişlikleri birbirine yakındır ve çene kıvrımı daha yuvarlak gelir.

Üçgen Yüz Şekli:

Üçgen yüz şeklinde, çene kısmı yüzün en geniş kısmıdır. Alın, çene ve elmacık kemiklerine oranla daha dardır.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü