Sizin İçin En İyi Kahverengiyi Bulma Kılavuzu

featured

Göz kamaştırıcı, özellikle de sonsuza dek kullanmak istediğiniz formülü kullanamayan formülü keşfettiğinizde (markalarımız, favorilerimizi bırakmaya cesaret edemezseniz) delice bağımlılık yapan bir şey var. Gerçek şu ki, “mükemmel” kaş jelin, özel kaş şeklinize ve kaş hedeflerinize göre süper öznel olduğunu düşünün. Eğer kalın, işlenmemiş kaşlarınız varsa, gözlerinizi taramak için açık bir güçlü tutma formülü seçebilir, oysa gözbebekleri bulunan birisinin, kaşlarının bile var olduğundan emin olmak için pigmentli bir formüle (güvenilir bir kaş kalemi yanında) ihtiyacı vardır.

Bu yüzden, kaş jeli arayışınızda size yardımcı olmak için, ilerledik ve sizin için mükemmel formülü bulmak için en iyi rehberi oluşturduk. Bu ürünlerden biri hayatınızı değiştirecek – ya da en azından senin kaşlarını – daha iyisi için.

Works for Everyone

Maybelline Büyük Kirpik Temiz Yıkanabilir Maskara

Maybelline’deki bu klasik, temiz kaş jeli ile yanlış yapamazsınız. Kaşlarınızı yukarıya doğru fırçaladıktan sonra yerinde kalmak isteyenler için gerçekten uygun fiyatlı ve mükemmeldir. Kaşlarınızı kalemle doldurduktan sonra uygulayın ya da doğal bir görünüm için sadece kendi başınıza takın.

 

 

 

Kaş Doldurma İstiyorsan

L’Oréal Paris Brow Stylist Dolgunlaştırıcı Kaş Maskara

Bu bir sebepten dolayı “kaş dolgunlaştırıcı” olarak adlandırılıyor. Formülü, kaşlarınızı yumuşatmaya yardımcı olmak ve daha fazla tanımlanmış görünmesini sağlamak için liflerle doldurulur. Müşteriler kaş formunuzu birkaç dakika içinde (ya da daha az) hızlandırabilmeniz için bu formülü çok seviyorlar.

 

 

 

Rutin Kaş bazınıza Işıltı Ekleme

Bling Metalik Kaş Jeli NYX Profesyonel Makyaj Fırçası

Makyaj yaratmayı sevenler, bu gürültüyü hayatınızda bu ışıltılı kaş jeline ihtiyaç duyuyor. İlhama ihtiyacınız varsa, Haziran ayında Reddit Makyaj Bağımlılığı Kullanıcısı tarafından oluşturulan parlak kaş görünümü hakkında hala hayal kuruyoruz.

 

 

 

 

Instagram Kaş Makyajı

Maybelline Tattoo Studio Su Geçirmez Kaş Jeli

Sosyal medyadaki güzellik trendlerini takip ederseniz, Insta brows’tan kaçamayacağınızı biliyorsunuz. Kaş, süper fotojenik ve inanılmaz iyi tanımlanmış – ve görünüm elde etmek için bir sürü ürünleri gerektirir. Peki, bu renkli kaş jeli, tek bir ürünle Insta kaşları oluşturmaya olabildiğince yakın. Pigment majör, ve tüm gün sürer ve sonra bazıları.

 

 

 

Basit Kaşlara Sahipseniz Hızınız Daha Fazla

Lancôme Sourcils Styler Kaş Jeli

Tüm gün sürecek hafif, lüks bir formül için, bu formülü Lancôme’den deneyin. Saç fırçası esinli aplikatör kaşlarınızı daha dolgun, daha tanımlanmış ve doğal görünmesini sağlar. Daha cesur bir görünüm için, kaşlarınızı bir kalemle doldurun. Lancome Brow tanımlayın.

 

 

 

 

Auburn Kaşları için

Wet’ Wild Ultimate Brow Mascara

Bu kaş maskarasının, tahtada neredeyse beş yıldızlı inceleme yapmasının bir nedeni var. Gerçek bir kumral arayışı içinde kızıllar için mükemmel olan doğal, sıcak bir kırmızıdır. Açık kahverengi kaşları olan bir kızıl saçlıysanız, zengin bir kumral yerine sarışın veya açık kahverengi bir kalem kullanmayı tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Hafif Saçlar İçin Mükemmel Bir Maç


NYX Profesyonel Makyaj Renkli Kaş Maskara

Mükemmel kaş jel gölgesi eşleşmesini bulmak için mücadele? NYX Profesyonel Makyaj, müşterilerin sevdiği beş farklı gölgeye sahiptir. Mükemmel kaş jelini keşfetmek için mücadele eden bir sarışınsanız, kullanıcılar bunun nasıl mükemmel renk eşleşmesi olduğunu anlatıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü