Kapat

Selülitleri Azaltan Kahve Maskesi

Anasayfa
Cilt Bakımları Selülitleri Azaltan Kahve Maskesi
ABONE OL

Selülitleri Azaltan Kahve Maskesi

Selülitler neden oluşur derseniz bunun bir çok sebebi vardır.  Ancak selülitlerden kurtulmanın da bir çok çözümü vardır. Selülitler bir çok kadının korkulu rüyası haline gelir. Ancak düşünülenin aksine selülitlerden kurtulmak zor değildir. Eğer zor olduğunu düşünüyorsanız, selülitleri azaltan kahve maskesi ile tanışın..

Selülit yetersiz beslenme, hareketsizlik ve genetik nedenlerden kaynaklanabilir. Selülit kurtulmanın birçok yolu vardır. Bugün size evde sadece 2 malzemeyle hazırlayabileceğiniz çok basit ama etkili bir selülit maskesi tarifi vereceğiz.

Ne Gerekli?

  • 1 su bardağı hindistan cevizi yağı
  • 1 fincan taze çekilmiş kahve


Ne Yapıyoruz?

Malzemeleri iyice homojen bir kıvam alana kadar karıştırın. Daha fazla bir karışım elde edeceksiniz. Hazırladığınız karışım iki uygulama için yeterli. Kullanımdan sonra, kalan karışımı hava geçirmez bir kapta saklayabilirsiniz.

Peki karışımı hazırladık bunu nasıl kullanacağız? Kuru cilde hazırladığınız maskeyi parmak uçlarınızla masaj yaparak yedirin. Sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapın.

5-10 dakika masaj yaptıktan sonra soğuğa yakın ılık suyla yıkayın. Temiz bir havluyla kurulayın. Bunu haftada üç kez yapabilirsiniz. Selülütlerin azaldığını kısa bir sürede fark edeceksiniz.

Bayan Güzellik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hürriyet