Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?
Pratik Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Sofistike bir maskara mı yoksa sisli göz kalemi mi?

Bir yandan, yüksek hacimli ve mükemmel bir şekilde düzenlenmiş sofistike kirpikler oluşturan zarif bir maskaradır. Diğer yandan gizemli göz makyajı için ihtiyacınız olan şey, göz kamaştırıcı göz makyajı, sisli göz kalemi için vazgeçilmezdir.

Grandiôse Extrême Noir Extrême ile sofistike sınırlarınızı getirin …

Ne? Çift tüylü elastomer fırça ile mükemmel kirpik ayırma ve uygulama kolaylığı sağlayan hassas bir maskarayı düşünün. Her fırça darbesiyle kökten uç uca yayılan ürün miktarının yarattığı mükemmel bir örtüdür. Dahası, her an bakışınızı derinleştirmeye hazırsınız, zengin ve çok siyah. Yoğun siyah ve sofistike görünümleri yeniden tanımlayacaksınız.

Buna ne dersin? Grandiôse Extrême, 350 santimetrelik bir kuğu boyun fırçayla (profesyonel makyaj sanatçısının daha güçlü bir mükemmellik için maskara fırçasının bükülmesinden esinlenerek) kirpik çizgisi üzerinde kayar, açı ne olursa olsun, her iki gözün en içteki küçük manşetleri incelikle ulaşır. ve kusursuz bitirmek.

Kim kullanmalı? Göz makyajında ​​profesyonellik ve gelişim arayan kadınlar, dumanlı göz makyajını tamamladıktan sonra bile gözlerine derinlik katmak isteyen kadınlar. Grandiôse Extrême, her iki gözenekte eşit maskara uygulamasında zorluk çeken ve kelepçelerde yayılan ürün miktarını kolayca kontrol etmek isteyen güzellik severlerin mükemmelliğini tanımlar. Hepsi bu kadar değil: Grandiôse Extrême küçük gözlerini, kökten diğerine eşit derecede maskara uygulaması sayesinde basit bir optik yanılsama ile genişletir.

Grandiôse Extrême, Noir Extreme, Lancôme.

Crayon Khôl Noir ile gördüğünüz her şeyi sarsmaya hazır olun.

Ne? Biraz kirpik, küçük bir göz kalemi, biraz göz kalemi … Lancôme Crayon Khôl Noir bir arada! Çok yumuşaktır, ultra ince ve şık olan bükülmüş, puslu ve isli bir ışık çemberine dönüşür. doğrudan kirpik çizgisine veya göz kapağından geçen geniş bir uygulamadan sonra yanıp sönmeye dirençli bir güzellik hikayesi oluşturur.

Buna ne dersin? Çarpıcı bir görünüm oluşturmak için ince bir Crayon Khôl çizgisini üst kirpik çizginize çekin. Daha fazla yoğunluk için, doğrudan göz içine ıslak bir çizgi uygulayın. Son olarak, ürünün bazılarını çıkarmak için kuru bir fırça kullanın veya göz kamaştırıcı göz makyajı efektini aldatıcı bir işçilikle yakalamak için göz kapaklarınızı parmağınızın ucuyla bulaştırın. Yan taraftaki bakışınız “Gece yeni başlıyor!” o çığlık atıyor!

Kim kullanmalı? Göz makyajı ürünlerinden korkmayan ve bir rock ‘n roll akşamında gözlerini avlamak için çok fazla makyaj uygulamak istemeyen güzellik meraklıları. Ama ne olursa olsun, Lancôme Crayon Khôl, usta bir göz alıcıyla kolayca ve hızlı bir şekilde uygulanabilecek bir dumanlı göz makyajını hayal eden herkes tarafından unutulmayacak bir ayrıcalıktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü