Kapat

Makyaj Tüyolarıyla Mükemmel Makyaj Sanatı

Anasayfa
Kozmetik Makyaj Tüyolarıyla Mükemmel Makyaj Sanatı
ABONE OL

Makyaj Tüyolarıyla Mükemmel Makyaj Sanatı

Makyaj tüyoları ile mükemmel makyaj sanatı kabiliyetine sahip olabilirsiniz. Tıpkı bir makyöz gibi makyajlar yapmak için ihtiyacınız olan makyaj tüyoları.

HACİMLİ KİRPİKLER

Göz makyajı yaparken kirpiklerinizin daha dolgun görünmesini istiyorsanız, maskara uyguladıktan sonra kirpiklere bebek pudrası uygulayarak daha hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpikleriniz seyrekse, kirpiklerinizin dibini siyah göz kalemiyle doldurabilirsiniz.

CANLI GÖZ FARLARI

Göz makyajınızın belirgin olmasını istiyorsanız, göz kapaklarınıza makyaj uygulamadan önce fırçanızı nemlendirin. Yani makyajın daha canlı bir görünüme sahip olacak. Canlı görünümün yanı sıra fardaki tozu da azaltacaktır.

DOLGUN DUDAKLAR

Makyajın en önemli noktası olan dudaklarınız küçük bir yapıya sahipse ve bu sizi memnun etmiyorsa, nane yağı bu durumu çözecektir. Kullanmadan önce alerjilerinizi kontrol etmelisiniz. Uzun süre kalıcı etki yapmadan dudaklarınızı dolgunlaştırır. Alerjik iseniz, bir aydınlatıcı veya beyaz bir kalem kullanarak dudaklarınızı tekrar doldurabilirsiniz. Nane yağı dudakları biraz yakmaktadır tıpkı ağzınıza naneli sakız veya şeker attığınız da başta duyduğunuz ferahlığın vermiş olduğu acı gibi.

PÜRÜZSÜZ FONDÖTEN 

Yüzünüze uyguladığınız fondöten cildiniz için birkaç ton koyu ise, cildinize sürmeden önce fondöteni nemlendiriciyle karıştırabilirsiniz. Tonunuzu boynunuza uygulayarak ton farkını kolayca anlayabilirsiniz.

 


“Makyaj Tüyolarıyla Mükemmel Makyaj Sanatı” üzerine 1 yorum

  1. Nesrin says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir