Kuruyan Rimelinizi Yenileyin

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KURUYAN RİMELİNİZİ YENİLEYİN

Tam kirpiklerinizi rimelleme kısmına geldiğiniz de, o da rimel kurumuş diye bir üzgünlük duyduğunuz an da duymamanızı öneririz çünkü kuruyan rimellerin çözümü var. Kuruyan rimelinizi nasıl yenileyebilirsiniz? Kurutulmuş maskarayı atmak zorunda değilsin. Makyajın vazgeçilmez bir parçası olan maskaradaki en büyük problem, çok çabuk kurumalarıdır. Hızlı kuruyan rimelinizinizla materyallerinizi düzeltebilir, ömrünüzü uzatabilirsiniz.

GÜL SUYU

Kuruyan rimelinizi hayata döndürmek için gül suyunu kullanabilirsiniz. Gül suyunu maskara fırçanıza bırakın ve ardından fırçayı maskara kabına batırın. Gördün mü çabuk çözüldü.

ZEYTİN YAĞI

Bir veya iki damla zeytinyağı ekleyin ve maskara fırçasını kullanmaya başlayın. Zeytinyağı ayrıca kurutma kenarını sabitlerken kirpiklerinizi de besleyecektir. Ancak, 2 damla zeytinyağı damlatmamak için dikkatli olun, aksi takdirde maskara tamamen çöp olabilir.

BADEM YAĞI

Badem yağının kirpikleri yediğini bilemeyen kimse yok. Sadece birkaç damla ile badem yağı gibi zeytinyağı ekleyin. Ayrıca bu tarifi normal akışkan rimellerinize de ekleyebilirsiniz kirpiklerinizi rimellerken kirpik bakımını da eş zaman da yapmış olursunuz.

EYELINER

Evet, yanlış anlamadın. Eyeliner kaleminizi kullanarak, kuruyan rimellerinizi yenileyebilirsiniz. Maskaraya birkaç damla sıvı eyeliner eklenir. Maskara eski formuna sahip olacak.

KAYNAYAN SU

Kuruyan rimelinizi düzeltmenin bir başka yolu da kaynar su yardımıyla yapılabilir. Bir miktar su kaynatın, kaynayan suyu bir kaseye dökün ve maskaraınızı sıkıca kapalı, kaynamış suda bırakın. Su soğuyana kadar maskarayı kaynar su da bekletin. Sıcak su, kuruyan rimelinini çözmede yardımcı olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü