Göz Altı Işık Dolgusu

featured

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı morlukları, göz altı çöküklüğü gibi göz çevresi problemler için geliştirilmiş göz altı ışık dolgusu ile bebek cildi gibi görünen göz çevresiyle daha canlı bakışlara kavuşturur. Göz altındaki deri ince yapıda olduğu için en kolay hasar gören ve en hızlı yaşlanan yüzümüzdeki bölgemizdir. Dolayısıyla göz altı morlukları, göz altı çöküklüğü gibi yorgun görünmemizi sağlayan bu şikayetler erken ortaya çıkar. Göz altı ışık dolgusuyla bu şikayetlere son verebilirsiniz. İşte göz altı ışık dolgusu detayları..

Göz çevresi cildi, yüzümüzde en hızlı yaşlanan yerlerden biridir. Çeşitli faktörlerin oluşturduğu göz altı çukurları sizi olduğunuzdan daha yaşça büyük, enerjinizi düşük ve yorgun gösterebilir. Göz altı çukurları ve göz altı morlukları yapısal olarak veya yaşlanma, uykusuzluk, düzensiz yaşam tarzı, alkol ve sigara ve yanlış beslenme gibi faktörlerin etkisiyle oluşabilir. Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı azalır, yağ kaybı olur ve bu durumda göz altında doğal olarak ince bir deri olduğundan bunlardan etkilenerek çukurlaşma meydana gelir, çukurlaşma da gölgelerin vermiş olduğu etkiyle ve damarların rengiyle mor bir tonlama alır. Sonuç olarak, göz bölgemizin altında boşluklar ve gölgeler oluşuyor ve buna hızlı çözüm olarak göz altı ışık dolgusu uygulamasını değerlendirebilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu Nedir?

Göz altındaki sorunları gidermek veya azaltmak için göz altı ışık doldurma uygulanabilir. Uygulanan bölgeye anestezi yapılarak hasta konforu ile birlikte uygulamayı da kolaylaştırır. Yarı çapraz bağlı patentli “resilient” hyaluronik asit içeriğinin yanı sıra, 8 amino asit, 3 antioksidan, çinko, bakır ve B6 vitamini ile ciltte yeniden yapılandırmayı sağlayan bir göz altı ışık dolgusu işlemidir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Operasyon, ince uçlu enjeksiyon veya yan etkileri minimumda tutmak için özel tasarlanmış ucu sivri olmayan yumuşak bir kanül yardımıyla yapılıyor. Hastanın anatomik durumuna göre derin kanülün gözünün altında dolum enjeksiyonu ile etkilidir. Göz altı ışık dolgusu genellikle tek bir seans ile yeterli olabilir. Genellikle hastaların sadece az bir kısmı bir ay sonra rötuş talebin de bulunuyor.

Göz altı ışık dolgusu, ödem ve şişlik gibi durumların oluşmamasında çok güvenilirdir. Hastalar uygulamadan hemen sonra sosyal yaşamlarına dönebilirler. Herhangi bir enjeksiyonda olduğu gibi, morluk ve şişlik nadiren meydana gelebilir. Bu yan etkiler 3-5 gün içinde kaybolur.

Göz altında kullanılacak ürünün içeriğine ve markasına dikkat etmek çok önemlidir. Hastalar deneyimli bir doktora danışmalı ve göze uygulanan ürünün bu bölge için özel olarak üretildiğinden emin olmalıdır. Doktorlar ayrıca iyi sonuçlar kanıtlamış ürünleri de tercih etmelidir.

Bayan Güzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü