Cildiniz Çok Kuruysa Nem Aşısını Deneyin

featured

Cildiniz Çok Kuruysa Nem Aşısını Deneyin

İçeriğinde saf hyaluronik asit bulunduran nem aşıları, cildimizin nem gereksinimini karşılayarak, cildin kaybettiği canlılığı tekrar kazandırıyor. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Op. Dr. Evrim Uçkunkaya sizler için nem aşısının faydalarından bahsetti.

Yaz aylarında da cildimizin doğasında bir değişiklik yaşanıyor. Günümüzde güneş, aktif yaşamın daha dik bir açıyla etkisi altındayken, olgunlaşma, ince kırışıklıklar, gözaltında çökme gibi problemlerle karşılaşabiliriz. Cildimizin aşılarının cildimize ihtiyaç duyduğu nemi ve elastikiyeti eski haline getirerek, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmamızı sağlar. Ciltte zamanla doğal nem kaybı ile hacim kaybı yaşamada kırışıklık problemleri göstermeye başlar. Bu dönemde nem aşılaması uygulanarak cilt su ihtiyacını tekrar karşılar. Böylece kuruluk ve ince kırışıklıklar önlenebilir. Sonuç olarak, tekrar parlak bir cilde ulaşmak mümkün olur.

İşlem 20 Dakika Sürüyor

Nem doldurma veya nem aşılaması, yöntemin cerrahi olmayan bir uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bu yöntem cilt üzerinde çocuksu bir etki yaratmak için sadece 20 dakika sürer. Uygulamanın sonuçları tek bir oturumda hızlı bir şekilde alınabilir. Derideki değişim, uygulamadan 1 ay sonrasına kadar devam eder. Kalıcılık cilt tipine göre değişir. Cilt üzerindeki etki, herhangi bir yeni çalışmaya gerek kalmadan ortalama bir yıl boyunca devam eder.

Cilt Canlanır ve Bebeksi Görünüm Kazanır

Nem aşısı, hızlı çözelti ve uzun süreli etkileri ile cildin sağlığını ve canlılığını garanti eder. Bu yöntemle cilt neminin kendi nemini yitiren doğal nemlendirme fonksiyonu, özellikle aşırı su kaybıyla yeniden aktif hale gelir. Cildi yumuşatmak ve kaşıntılı gerginlik hissini azaltmak bu yöntemle cilt doğal rengini yeniden kazanır.

Pürüzsüz Cildin Sırrı Yeterli Nem Oranı

Nem aşısı, hyalüronik asit ve trigliseritler bulunduran özel içeriği ile cildin nem oranını korumak için gerekli olan cildin kalkan sistemini onarıyor. Cilde bebeksi bir pürüzsüzlük kazandırıyor.

Op. Dr. Evrim Uçkunkaya

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü