Belirgin Elmacık Kemikleri Makyajı

featured

Belirgin Elmacık Kemikleri Makyajı

Sadece minik bir dokunuşla belirgin elmacık kemikleri makyajı elde edebilirsiniz. Çıkık elmacık kemikleri yüzün en güzel noktalarından biri olmuştur. Dolgun bir yanakta da zayıf bir yanakta da elmacık kemikleri hep hoş durmuştur. Manken ve modellerin yüzlerine hiç dikkat ettiniz mi ? Neredeyse her modelin elmacık kemikleri ne kadar da harika görünüyor, bunun sırrını açıklıyoruz.

Elmacık Kemikleri

Yüzünüzde vurgulayabileceğiniz ve aydınlatabileceğiniz bir bölge var; elmacık kemikleri. Özellikle çıkık elmacık kemikleri yüzünüzün daha güzel görünmesini sağlamada büyük rol oynar. Peki, elmacık kemikleri nasıl daha belirgin hale gelir?

KONTÜRLEYEREK BELİRGİN ELMACIK KEMİKLERİNE SAHİP OLUN!

Belirgin elmacık kemikleri elde etmenin ilk yolu, yüz hatlarınıza kontur uygulamaktır. Ten renginize göre seçtiğiniz doğru tonlarla şekillendirme, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirir. Kontürleri sadece elmacık kemiklerine değil, alnınıza, çene, burun ve hatta dudaklarınıza da uygulayabilirsiniz.

AYDINLIK ELMACIK KEMİKLERİ

Doğal ve ayırt edici bir görünüm istiyorsanız, highlighter’dan yardım alabilirsiniz. Belirgin elmacık kemikleri için bir fırça ile minimal bir ışıltı ile elmacık kemiklerine uygulayın. Farkı hemen anlayacaksın! Eğer daha ağır bir makyaj yapıyorsanız, bol ışıltılı hihgligter kullanabilirsiniz.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü