Kozmetoloji Kimlik Nedir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kozmetoloji Kimlik Nedir?

Kozmetoloji kimliği nedir? Sadece ülkemiz için değil, dünyada yeni bir kavram olan kozmeteloji kimliği duymamış olmanız tamamen normaldir.

Teknolojik cihazlar ve yazılımlar ve yapay zeka kullanımı ile bilimsel analizler yapılmakta ve cilt nemi, sıcaklık, yağ, 3D analizli kollajen yapı, oksidatif stres, lekelerin derecesi gibi sonuçlar elde etmek için detaylı ölçüm testleri ve analizleri yapılabilmektedir. saçın uzunluğu, hacmi, dolaşımı ve kalınlığı.

Kozmetolojinin kimliği de bu analizin sonuçlarına göre belirir. Kozmetoloji kimliğinizle cildinizin o anki durumunu, cildinizdeki sorunun kaynağını ve nasıl giderilebileceğini, gelecekte cildinizde neler olacağını, nelere dikkat etmeniz ve hangi önlemlerin alınması gerektiğini öğrenirsiniz. cildinize hangi aktif bileşenlerin uygun olduğunu, eksik olanları ve cildinizi nasıl koruyabileceğinizi konusunda yardımcı olur. Bence hepimizin kozmetoloji kimliğimizi bilmemize ihtiyacımız var. Üstelik bu kimliği 1 saat içinde alabiliyorsunuz.

Hepimiz eşsiziz. Hiçbirimiz birbirimizle aynı değiliz. Standart kozmetikler ve standart tedaviler aynı etkiyi bırakmıyor. Her bireysel ihtiyaç farklıdır … Bu analizler, testler ve ölçümler kozmetoloji kimliği ile ortaya konulacak bakım ve kozmetik sonuçlarına ulaşmak için en etkili sonuçlara işaret edecektir. Standart veya uyumlu olmayan bir üründen veya bakımdan fayda beklediğiniz zaman aksine zarar görmeniz büyük olasılıkla muhtemeldir. Ürün kötü olmayabilir, ancak size uygun değilse sonuçlar nötr veya kötü olabilir.

Diyelim ki cildinizdeki kollajen üretim değerleriniz oldukça normal ve kollajen krem ​​kullanıyorsunuz, bu tür bir uygulamadan hızlı ve etkili bir sonuç beklemek son derece yanlış. Önemli olan, cildinizin neye ihtiyaç duyduğunu belirleyerek uygun bakım yapılmalı ve analiz yoluyla neye ihtiyaç duyulduğunu belirlemektir. Ürün kullanımı ve bakımı gerçekleştiğinde çok daha kısa sürede hızlı ve maksimum fayda sağlamak mümkündür.

Kozmetoloji kimliği, cildinizin ve saçlarınızın nasıl bir bakım istediğini, nelere ihtiyaç duyduğunuzu ve nelerin normal gittiğini belirleyerek ortaya koyar. Kozmoteloji kimliği kullanmak, kişiselleştirilmiş kozmetiklerin önünü açıyor. Bir sonraki makalede, kişisel kozmetiklerle ilgili ayrıntıları bekleyin.

Kozmetoloji ve Tibbi Bitkiler Uzmanı Seda Sakacı Çelik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü