Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır
Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Koyu renk ruj sürmek, yüzdeki tüm dikkati dudaklara çekmeyi sağlar. Koyu renk ruj kimlere yakışır diye soracak olursanız, doğru renk tonunda seçilmiş koyu renk ruj herkese yakışır.

Koyu renk ruj sürerken makyajla uyum göz önünde bulundurulmalı. Gözler de çok yoğun ve ağır bir makyaj kullanırsanız bu sefer koyu renk ruj sürerek abartılı bir makyaj görünüme ulaşabilir. Bu yüzden göz makyajıyla ruj rengini dengelemelisiniz.

Ruj Rengini Seçerken Neye Dikkat Edilmeli?

Her şeyden önce, cildinizin uyumu için doğru ruj seçmelisiniz. Örneğin, açık tenli bir kadınsanız ve açık tonlarda rujları tercih ediyorsanız, bu hoş olmayan görüntüler yaratabilir. Bu nedenle ten rengi ve seçilen ruj eşleşmelidir. Ten renginize ve dudak yapınıza göre ruj seçtiyseniz, doğru ve etkileyici görünüme çok basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır
Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Açık ten rengi ve ince dudak yapısına sahip kadınlar genellikle dudak kalemi ile birlikte koyu renk rujları seçmelidir. Koyu ruj kimin uygun olduğu sorusunun cevabı burada yatıyor. Çünkü açık tenli kadınlar için koyu kırmızı, siyah, siyah ve diğer birçok koyu renk ruj kullanmak ve hem cilt uyumundan hem de ilk tercihten daha dolgun dudaklara sahip olmak en iyisidir.

Koyu tenli ve dolgun dudaklara sahip kadınlar daha açık tonları tercih eder ve mümkünse şeftali tonlarını veya yalnızca şeffaf görünen rujları tercih eder.

Makyaj Malzemelerindeki Tehlikeye Dikkat

Hangi makyajı önce kullandığınızdan bağımsız olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanıp onaylanmadığını bilmek kesinlikle gereklidir. Bu sağlık açısından en önemli şartlardan biri çok önemlidir. Sonuç olarak, cildinize güzel olma uğruna zarar vermek istemezsiniz. Daha sonra yapılan bir başka hata, her pahalı ürünün doğru olduğunu düşünmektir.

Ürünün Bakanlık tarafından onaylandığından emin olduktan sonra lüks markalara başvurmanıza gerek kalmaz. Kendi renginize ve kullanmak istediğiniz makyaj şekline karar verdikten sonra, fiyatın pahalı olduğunu vurgulamak sadece cebinize ekstra zarar vermenize yardımcı olacaktır.

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

koyu renk ruj kimlere yakısır
koyu renk ruj kimlere yakısır

Hangi Ruj Rengi Hangi Tene Yakışır?

Damarlarınızın rengine bakın, yeşil mi? Öyleyse siz sıcak alt tonlu bir cilt ten rengine sahipsiniz. Bu durumda sizi canlandıracak olan renkler şeftali rengi tonları olmalı. Ruj seçiminde pembeler daha sıcak, şeftali tonlar da ve kırmızılar da ise daha mercan tonlar da kullanmayı deneyin.

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır
Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Sizin damar renginiz mor gibi mi duruyor? Öyleyse siz soğuk alt tonlu bir cilt ten rengine sahipsiniz. Sizler de ruj seçimi yaparken, daha soğuk tonlara yönelebilirsiniz. Pembelerin daha çok mor tonlar da olduğu, vişne, çilek gibi koyu rujlar size yakışacaktır.

Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır
Koyu Renk Ruj Kimlere Yakışır

Bir de hem yeşil hem mor damar görenler oluyor. Çok şanslısınız gerçekten hem soğuk hem sıcak alt ton barındırıyorsunuz yani nötr. Sizi soluk gösteren bir renk nadir bulunur. Siz her rengi deneyebilirsiniz, hepsi çok yakışacaktır.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü