Kalıcı Olmasını İstediğiniz Makyaj Malzemelerin Zararları Neler

featured

Kalıcı Olmasını İstediğiniz Makyaj Malzemelerin Zararları Neler

Glüten, buğdayda bulunan bir proteindir. Buğdayın protein yapısını oluşturur. Glüten kelimesi İngiliz Glü’nün kökeninden gelmektedir. Glüten ayrıca yapışan bir maddedir. Bu özelliği kullanarak sektörün tüm alanlarında kullanılmaktadır. İnsan sağlığına zararlıdır, çünkü yapışkandır. Glüten olmayan ürünler, insan sağlığına zarar vermez.

Kalıcı Makyaj Malzemelerindeki Glüten

Pirincin glüteni yoktur, fakat buğday ile aynı depoda depolandığı için glütene bulaşır. Patatenin kendisinde glüten yoktur, ancak hazır patatesler patates unundan yapılır. Patates unu yapışmaz bir üründür. Yapıştırmak için içeriye glüten konur, evdeki patateslerde glüten yoktur. Kağıt bardaklarda glüten var. Kağıt bardağa glüten koyarlar, böylece erimez. Endüstri, çeşitli yerlerde glüten kullanır. Bir gluten bombardımanı altındaydı. Bu nedenle, gluten duyarlılığı ve glütene bağlı hastalıklar ortaya çıkmaktadır.

Kalıcı Makyaj Malzemeleri Sağlıklı Değil

Kalıcı makyaj ürünleri arasında glüten, ruj kullanıp, 8 saat kaldı. Çünkü glüteni yapıştırıyor. Kalıcı makyaj ürünlerinden kaçınacağız, ayrıca glüten olup olmadığını görmek için aldığımız her ürünün etiketini de okuyacağız. Glutensiz olanları tercih ediyoruz. Gluten insan vücuduna girdiğinde, gastrointestinal duvara da yapışır. Yapışır çünkü büyük zarar verir.

Glüten Bağırsak Duvarını Yapışarak Zarar Veriyor

Gluten bağırsak duvarına bağlandığında, bağışıklık sistemi tepki verir. Glüteni çıkaramaz, o yüzden sürekli o bölgeye saldırmaya devam eder. Saldırı sonucu, bağırsak duvarı hasar görmüş ve yapı bozulmuştur. Bağırsak duvarından geçmeyin, bizim gıda analiz laboratuvarımız. Yediğimiz her yemeği analiz eder, etikete yazılmayan her şeyi algılar, zararlıları yok eder ve faydalı olanları sindirir. Bu gıda laboratuvarının çalışanları da probiyotiklerdir. Bu yapı saldırıya uğradığında yıkılır.

Glüteni Sindirim Sistemi 3 Ay Boyunca Parçalayamıyor

3 ay boyunca sindirim sisteminde gluteni olan bir ürünü tükettiğinizde onu kıramaz, vücut atamaz. Sağlıklı glüten yaşamak istiyorsanız, karbonhidrat, işlenmiş gıdalardan uzak durmalısınız. Tüm hastalıklar bağırsakla ilişkilendirilir ve tüm tedaviler bağırsakla ilişkilendirilmelidir.

Buğday arpa ve çavdar glüten taşır. Yulaf glüteni taşımamaktadır, ancak yulafın yapısı glütene oldukça benzerdir, bu yüzden vücudumuz glüteni görür. Bu yüzden her türlü börek, makarna, erişte, erişte, bulgur, bölme, ekmek ve pasta glüteni taşır.

Buğdayda glüten var ve ekşi maya glüteni yok etmiyor. Ekşi mayada kara buğday ekmeği glüten bulunur. Glütensiz ekmekler pirinç ve mısır nişastasından yapılır. Ancak glisemik indeksleri iki kat çay şekeridir. Bu nedenle, glütensiz ekmekler yememelisiniz, çünkü onları yerken diyabeti davet edersiniz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü