featured
service

Hangisi Sizin Kırmızı Tonunuz?

Cilt alt tonları, biliyorsunuz ki herkese aynı renk tonları yakışmıyor. Herkesin farklı tonları var. Konumuz kırmızı ise, peki ya sizin kırmızı tonunuz hangisi? Birlikte öğrenelim.

Yeni yılın özel gecesinde, herkes ne giyeceğine güveniyor ve emin oldukları tek konu giysilerinin rengi. Çoğu insan şimdi geleneksel bir renk olduğundan, kıyafetlerinde, makyajında, aksesuarlarında ve hatta akşam yemeğinde bile kırmızıyı tercih ediyorlar.

Ayrıntılar Dahil Edilmelidir

Saten ve payetler genellikle canlı kırmızılarda daha etkileyici bir sonuç verir. Mücevherlerde bir malzeme seçilerek, gümüş veya altın aksesuarlara devam edilmelidir. Kesinlikle karıştırılmaması gereken. Yukarıdan aşağıya kırmızı olmak istemiyorsanız, kolye, kemer, çanta, küpe gibi küçük bir ayrıntıda kullanılmalıdır. Ya da sadece oje veya ruj ile test edilmelidir.

Yanlış Tonlar Soluk Görünmenize Sebep Olur

Doğru kırmızı tonu, yüzünüze koyu gölgeler vermemelidir. Aynı zamanda, yüzünüz sarımsı yansımalar verir ve kusurları vurgularsa, bu tondan kesinlikle kaçınılmalıdır. Doğru kırmızı tonu yakalamak, çekiciliğinizi artırır.  Doğru tonu bulmak için iyi bir sebep. Çünkü doğru kırmızı ton, kadınları daha çekici yapar ve erkekler daha güçlü gösterir.

Yeni Yılda Kırmızının Yanında Alternatifler 

Parlama söz konusu olduğunda gümüş ve altından bahsetmiyorum bile. Her ikisinde de binlerce ton var. Yeni yıla ait renklerden biri de koyu yeşil tonları. Soğuk veya sıcak tonu tercih edebilirsiniz. Yeşil olumlu ve dolu bir mesaj verir. Kalabalık bir Yeni Yıl etkinliğinde en ilginç kişi olmak istiyorsanız, kesinlikle seçmeniz gereken renk beyazdır. Aynı zamanda, 2019’da çok fazla kullanılacak bir renk olan mercan tonları kullanılabilir. Çok az insana uyan bu renk ile şaşırtıcı ve modern bir görünüm elde edilebilir.

bayanguzellik

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü